Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Npc problemi

sonerefe

Vsro database & client editör
.
.
Alınan Beğeni
237
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
arkadaşlar npc probramı ile baya çalıştım 400 500 e yakın item ekledim ama artık program conta yaktı item silme ekleme yapamıyorum
sql deki RefPackageitem Refscrapofpackageitem Refpriceofpolicyitem refshopgoods dosyalar karıştı . item siliyorum programdan ama ne sqlden nede çıkan txtlerden silmiyor ekleme yapyıyorum ekliyor ama client crash oluyor sql düzenleme yapıyorum çıkan txtleri import ediyorum yine client crash oluyor. şöyle söyleyim npc ler paket oldu 4 ü de artık çalışmıyor. dosyaların clean hali var truncate ile komple siliyorum cleandan çekip atıyorum yine crash oluyor ne yapmalıyım bu konuda nasıl düzeltebilirim bu sorunu ilk defa başıma geliyor

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
633
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Günlerdir sorununuz tam olarak çözüme ulaşmadı herhalde isterseniz Team verin birde ben göz atayım.

Oyla 0

sonerefe

.
.
Alınan Beğeni
237
Ödül Puanları
43
Oyla 0

sonerefe

.
.
Alınan Beğeni
237
Ödül Puanları
43
Oyla 0

sonerefe

.
.
Alınan Beğeni
237
Ödül Puanları
43
düzenlenmiş hali databaseye geçir sonrada aynı sekıl media
fahribey ilgin ve alakan yardımların için çok teşekkür ediyorum şuan bi arkadaşımız bkıyor sorunu henüz bulamadık gönderdigini arkaşda bulamassa deniyecegim tekrar teşekkürler sorunu buldugum zman burada paylaşacağım belki aynı sorun ile karşılaşanlar olur..

Oyla 0

sonerefe

.
.
Alınan Beğeni
237
Ödül Puanları
43
Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
itemstockperiod dosyasını boşaltıp tekrar patchle, npcye birşey yaptıktan sonra client açılmadan crash veriyorsa eğer.
item eklemeden önce _RefPackageItem , _RefPricePolicyOfItem , _RefScrapOfPackageItem , _RefShopGoods yedeklerini al , hata olduğunda bunların içlerini silip orjinal ın içindekileri kopyalayıp yapıştır yaparsın kaydedip eskiye item lerdeki değişiklik yapılmamış haline almış olursun, kolay gelsin.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

SELAMUN ALEYKUM.
Arkadaşlar ben npc programı ile npc den alınamayan itemler vardı onları silip tekrar yüklemek istedim önce silip kaydettim oyun açılmadı ekledim yine açılmadı server açılıyor oyun açılmıyor sro client crash hatası veriyor , bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş bilgi verirse çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum kolay gelsin.

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
43
client açılmıyorsa mediayı kontrol et eksik tek bir kod bile olursa o client crash olur db ile media uyumsuzsa işin zor en son ne eklediysen media ve dbde idlerini kontrol et misal bir item ekledin örnegin refobjitem refobjcommonda idler örtüşüyormu dikkat etmen gerekli hocam

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.