Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü NPC Sorunu karışık

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
NPC_RANGO_J2'de 1 Grup NPC_RANGO_C'de 2 grup herşey tamam ama NPC_RANGO'da 2 grup gözükmesi gerekirken TÜM eklediğim NPC Lerin grupları TEK NPC de gözüküyor ama ilginçtir. Oyun içinde sorun yok ama npc nin birini etkiliyor sanırım bazı şeyler satın alınmıyor onları kaldırıyorsun bu sefer başkaları bozuluyor gibi gibi ben npc leri manuel elle tek tek ekliyorum ilk düzenlediğim kodu editleyerek ekledim hepsini hepsini gözden geciriyorum ama çözemedim bilen varsa şimdiden teşekkürler :)

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Hocam Sorununuz Hallolduysa lütfen Konu İçinde Yorumlar Kısmında Belirtiniz.

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Sıkıntı Hakkında Herhangi Bir Dönüt Ve Yorum Olmadığından Dolayı Konu 24 Saat İçinde Çöp Kutusuna Taşınacaktır.

Lütfen Dikkate Alın : Duyuru - Yardım Konuları

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Konu #ÇözümlenenBaşlıklar Bölümüne Eklenmiştir. Geri Dönüşünüz Durumunda Tekrar Yardım Bölümüne Alınabilir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.