Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü pet level sorunu

armada

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
fellow pet ekledım 79 levelde takılıyor level almıyor.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

yardımcı olabilecek varmı

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
en son hangi işlemi yapmıştınız?

Oyla 0

armada

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
petler belli bir levele geldiğinde debuff gelsin istiyorum debuff skilli ayarladığım zaman pet 79 levelde kalıyor ilerlemiyor anlamadım normal sekilde level alıyor objchardan değiştirdim zaman skillıdsini ama debuffskill koyduğumda 79 lv kalıyor çok saçma çözemedim gitti.

@AleriyaSama konu çözümlenmeden çözüldü yaptınız

Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
öyle olmuş =) konu hakkında pek bilgim yok daha önce böyle birşey denemedim.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
3,002
Ödül Puanları
113
petler belli bir levele geldiğinde debuff gelsin istiyorum debuff skilli ayarladığım zaman pet 79 levelde kalıyor ilerlemiyor anlamadım normal sekilde level alıyor objchardan değiştirdim zaman skillıdsini ama debuffskill koyduğumda 79 lv kalıyor çok saçma çözemedim gitti.

@AleriyaSama konu çözümlenmeden çözüldü yaptınız
Pardon kusura bakmayın :/

@SQL yorum yazdığı bütün konular zamanında çözümlenip #ÇözümlenenSorunlar bölümüne atılmamıştır diye düşündüm ondan dolayı :D

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,943
Ödül Puanları
213
Baştan bi anlatayım de nerede eksik varsa belki görebilirsiniz.

Exp rate ile alakalı o durum...Peti direkt yüksek level uniquelerle level atlatmayın, yavaş yavaş level atlayacak şekilde uniquler çıkarın.

Ben fellow kullanmıyorum ama mantık aynı.

DeBuff için RefSkill'de ekleme yapmanız gerekli.. Eğer server 110 cap ise petin 110 Lv satırında param değerleri girmeniz gerek. 100 cap ise 100 lv satırında işlem yapacaksınız. Debuff özelliğini aşağıdaki örnekdeki gibi mediada göstermek için de txtdataobject içinde TT_DESC kısmına ekleme yapmanız gerek.

Şu var.... Beyaz kurdun skilleri npcde satılan gri kurt ile aynı.. DB de CodeName128 içinde SMALL yazan kurt adı üstünde; hep küçük kalması için eklenmiş... (eğer düzeltmezseniz büyümez ..) Ve skilleffectleri yok o yüke hiç girmeyin. Gri kurda ait skilleri excelle aktarın. RefObjChar'da girdileri yoktu sanırım oraya da ekleme yapmanız gerek.. Onun içinde RefObjCharda gri kurdun satırlarını kopyalayıp excelde düzenleyin.

Beyaz kurt için eklediğiniz yeni skill ID'lerini RefObjChar tablosundaki yeni girdilerde defaultskill sütunlarına ekleyin. Gri kurt npcde kalsın.. beyaz kurdu satarsınız.
Ayrıca SkillEffect girdilerini de ayarlayın. Commonda OriginalObjName idi galiba.. o sütunlarda gri kurda ait bilgileri yazarsanız.. silmezseniz yani.. skilleffect ve ses düzenlemenize gerek kalmaz.

Rağbet olsun derseniz phy atakları 2 ile çarpın normal petlerden bahsediyorum. Fellow ataklarını bilmiyorum yüksek olabilir onlar. Normalde bu görseldeki petler çok ezik vuruyor. 2 ile çarparsanız tam kıvamında oluyor. Satışa koyduğunuzda ilgi görür.

Diğerlerine ekleyeceğiniz de-buffları size bırakıyorum. Bende standart petler böyle, hepsinde farklı de-bufflar mevcut.

PetSkill.jpg

Oyla 0

armada

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Aynen dediğinizi gibi oldu hocam çok teşekkür ederim expte sorun varmış düzenledim..

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bu sorun benim db de de mevcut cozemedim bir tek Beyaz kurt yani white flute pet te kopek 40 level olunca normalde buyumesi gerek ama minnacik kaliyor bunu nasil cozeriz iyi forumlar

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,943
Ödül Puanları
213
bu sorun benim db de de mevcut cozemedim bir tek Beyaz kurt yani white flute pet te kopek 40 level olunca normalde buyumesi gerek ama minnacik kaliyor bunu nasil cozeriz iyi forumlar
Small olanı kullanmayın, o adı gibi hep küçük kalsın diye yapılmış. Sadece skilleffectleri yok hatası o. eğer düzeltmezseniz büyümez. 40 levelde başka bir bsrye geçirmeniz ve basicskill kodunu değişmeniz gerek.

Onun yerine ektekini RefSkill'e ekleyin.. Skill ID'leri ve linkleri kendinize göre düzenleyin. Sonra o ID'leri RefObjChardaki COS_P_WOLF_WHITE_001 den 140 'a kadar olan satırlarda Defaultskilllere ekleyin.
Aynı şekilde ReffSkill'e de ekleme yapmanız gerekir.
Gri kurtla bağı olmayan yeni beyaz kurt hayırlı olsun.
ITEM_COS_P_FLUTE_WHITE

Ekli dosyalar

• Refskill Beyaz Kurt.txt
    46.7 KB · Görüntüleme: 16
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.