vsro
vsro
vsrovsro
vsrovsro
vsrovsro
vsro

Paylaşım PurePanel Hakkında

vsro
Alınan Beğeni
50
@EfsaneSro Kolayı var buyur kardeş Databaseleri bekliyorum.
işsiz değilim böyle şeylerle uğraşacak vaktim yok ama sen o kadar net diyorsun açık yok evet kolay bir açığı yok ama :D açıklar mevcut yanlış bilgi vermemek gerek.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
195
Bak bakayım ben yukarıda ne yazmışım . Senin dediğin gibi açığı yok mu yazmışım yoksa "SQL İnjection felan yok" mu ? Tabi iyi okumadan birilerini bozacağım diye her konuya atlamamak gerek.Senin databaseyi çekememe sebebin işsizlikten değil de bilmemekten kaynaklanıyor.

Alınan Beğeni
50
Bak bakayım ben yukarıda ne yazmışım . Senin dediğin gibi açığı yok mu yazmışım yoksa "SQL İnjection felan yok" mu ? Tabi iyi okumadan birilerini bozacağım diye her konuya atlamamak gerek.Senin databaseyi çekememe sebebin işsizlikten değil de bilmemekten kaynaklanıyor.
seni bozma gibi bir niyetim yok sadece sallamasyon yapma diyorum sana direk olarak şunu denemeni önereyim boşluk ile kayıt al kullanıcı adı "deneme sro" olsun mesela dene bakalım sqle ne geçiyor bişeler bilmeden burada gö.ümden bişeler uydurma gibi bir şey yapmam sadece vakit kaybı biraz php üzerine araştırmalar yap sen bence ben 2 dakikalık bir işlemle yapılacak bir sorun olmadığını belirttim ha boş işlerle uğraşacak bir kişiliğimde yok senin verdiğin 3 linkle uğraşacak bir insan değilim yani kısacası paneli kullanmayın demiyorum aksine kullanın diyorum ama php hakkında bir şey bilmeden burada ahkam kesmeyin ha şimdi dicen nereye bilmiyorum biliyorum bilseydin o paneli kullanmak yerine kendi panelin olurdu.

Alınan Beğeni
50
ee noldu şimdi sw elemi geçirdik :D

ya ciddiye bile alamıyorum seni sana cevap vermek acizlik senin gibi birinin yapabileceği bir şey değil zaten :D kullanan arkadaşlara diyorum hala gönül rahatlığıyla
kullanabilirsiniz. Konuya daha fazla yorum yapmayacağım cünkü anlattıklarımdan gram anlamayan insanlarla tartışmak sadece vakit kaybı.

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Merhaba Arkadaşlar Ek bir Sunucu Alıp Pure Panel'i Server'imda kullanmak istiyorum Yanlız Daha önce hic kullanmadım ve Başka bir Sunucudan Server'a Hic yönlendirme yapmadım Bu konuda bana yardımcı ola bilecek arkadaş varmı mesela Diğer Ayrı sunucuda barınan pure panel Ddos vs birşeyden etkilenirmi
İp Görünme gibi bir sorun oluşurmu Şimdiden Teşekkürler
yapman gereken porta özel ip üzerinden izin vermek dosyaları bir yere kurucaksın ve SQL verilerini Ana makineden çekiceksin bu sayede logger ı da 2. Panel makinesinde açıcaksın ek olarak logger i guardsız giriş yapmak içinde Ana makineden Panel makinesine Guardsız agent ve gatewayı açacaksın

Alınan Beğeni
144
ya ciddiye bile alamıyorum seni sana cevap vermek acizlik senin gibi birinin yapabileceği bir şey değil zaten :D kullanan arkadaşlara diyorum hala gönül rahatlığıyla
kullanabilirsiniz. Konuya daha fazla yorum yapmayacağım cünkü anlattıklarımdan gram anlamayan insanlarla tartışmak sadece vakit kaybı.
ben dalga geçiyorum :D Ha dersen ki kozlarımızı paylaşalım...

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

CoogeR

.
Alınan Beğeni
40
Bende Mıknatıs var heral :D yada cekim gücüm kuvvetli :) biz ne konu acıyoruz olay noluyor ben zaten bu paneli php kurmayi ögrenmek icin denerim piyasada milletin 3 5 kurusuna tennezzül eden adamların yaptıgı panelden hayır geleceğinide sanmıyorum amac öğrenemek :) panel cok iyidir o ayrı mesele suan bir cok kişi bu lisanssiz paneli lisans adi altinda farklı temaları kullanip satiyor ;)

Üst Alt