Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

PurePanel tarafından dolandırılmam hakkında detaylar

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Merhaba, öncelikle konunun başında belirtmek isterim ki bu olayın Promaker Tuna ile hiç bir alakası yoktur, sonuna kadar okumayacaklar için bilgi olsun.

ve tekrar belirtmek isterim bu konuyu açmak için 3 gündür bekliyorum bu olayların yaşandığı tarih 28.10.2019 tarihidir, acele ile alınmış kararlar veyahutta herhangi bir karalama kampanyası v.s değildir.

İlk olarak şöyle başlayayım

Akşam üzeri oyunun sayfasına bir mesaj geldi, TL yatırmak için yardım isteyen oyunculardan birisi maxigameye TL yi yüklemiş fakat gerisini halledememişti ve benden epini siteye girmemi rica etti

EUgBNQ.png

EUgvGe.png

EUgz4N.png

buraya kadar olanları okuyup anladıysanız, yatmadan önce ******** bayi hesabımı kontrol ettiğimde kendi elimle yüklediğim TL'nin bayi hesabına gelmediğini gördüm önce panelin market geçmişine baktım daha sonrada TL yatıran arkadaşa mesaj attım. Daha sonra ise Ümit abiye skype üzerinden yazdım.

EUg6l8.png

EUhk6I.png

Şimdi anladığım ve gördüğüm durum şuydu benim oyunumun sitesinden oyunuma TL yatırılıyor lakin yatırılan TL ADEM KURT isimli şahısın bayi hesabına, yatırılan oyun TLsi ise benim oyunuma geçiyordu yani panelcim PURE PANEL ADEM KURT benim paramı çalıyordu.

Bu olaylar yaşanırken fevri davranmadım, ilk başta ortağım Alper YÜRÜR (Destan Graphic) panelcimiz Adem Kurt'a mesaj gönderdi ve olayları sordu.
Küfür ile karşılık aldık "ben öyle şey yapmam yanlışlık var ortağım güncelleme yaptı bir hata var" gibi cevaplar verdi. (yemedik) Tamam dedik sabırlı bir şekilde ertesi gün olmasını bekledik.

Ertesi gün Tuna'yı (Promaker) aradım ve durumu sordum ve öğrendim ki Tuna'nın hiç birşeyden haberi yok. Kendisi ile detaylı ve uzun uzun konuştuk ona olanları anlattım, ortağı ADEM KURT ile iletişime geçmeye çalıştı lakin kendisi ile düzgün bir iletişim kuramadılar. Ademin bahsettiği ortağım güncelleme attı ondan dolayı böyle bir hata olduğu dediği kişi ise çok alakasız bir insan bir serverin sahibi ismini vermek istemiyorum ALİ diyelim.(soran olursa söylerim)

Ali çıktı geldi ve güncellemeyi kendisi yaptığını söyledi yedeklerin karıştığını ve o yüzden maxicard apinimizin Defaulta döndüğünü ve TLmizin o yüzden Ademe gittiğini bu olayın daha önce yaşanmadığını tek seferlik bir hata olduğunu söyleyerek bizden özür diledi ve bizi ikna etti.

Şimdi biz ALİ'ye inanmadık fakat güvenmek zorunda hissettik kendisini tanıdığımız için birşey söylemedik.

Ertesi gün yaşanan durum ise tam olarak şu :)

EUhq91.png

EUhKvA.png

EUh1YH.png

üstteki arkadaş ile konuşmaların tamamını atmadım apinler açık görünüyor eğer detay isteyen bir yetkili varsa canlı canlı olarakta bu konuşmaları okutabilirim.

EUhMPQ.png

Açıklayacak çok birşey yok sanırım 22.10.2019 Tarihinde bu vatandaş oyunuma TL yüklemiş ve bu TL yine ADEM KURT isimli şahısın hesabına geçmiştir. Yani ADEM KURT isimli şahıs benden ve ortağımdan çalmış, kendi ortağı Tuna'nında adını kirtletmiştir. Bu konuyu gerçekten üzülerek açıyorum ama piyasada bu tarz DOLANDIRICI ve HIRSIZ insanların barınmaması gerektiğini düşünüyorum.

31.10.2019 Tarihine kadar adem kurt hiç bir şekilde bizimle iletişim kurmadı eşine dostunada boşverin sallamayın onları v.s gibisinden konuşmalar yapmıştır. Eğerki itirazı yada açıklaması varsa bu konunun altına yaparsa herkes görsün ve olay açıklılığa kavuşsun derim.

Son düzenleme:

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Öncelikle çok geçmiş olsun konuyu açarak doğru olanı yaptın. Adem KURT gibi sahış ve şahsiyetlerin ifşa olması ve vsro topluluğundan dışlanması gerek. Bu topluluk bir arpa boyu yol alamıyorsa bu ve bunun gibi şahsiyetler yüzündendir.

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Bir dahada panel temin eden olmaz diye düşünüyorum bu şahıstan. Anlam veremediğim olay 100, 200tl için değermi isim kirletmeye :D

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Birileri birşey yazmadan evvel sormak istediklerim ve tarafları dinlemek istediğim şeyler var.

@pureedit Adem Kurt konuya açıklama yapmak için 24 saat vaktiniz var.

Açıklama yapmayacak olursanız, www.vsro.org forumundan uzaklaştırılacak ve fake üyelik - fake mailleriniz dahil hiç bir şekilde giriş yapamayacaksınız. Hiç bir durum ve ad altında kampanya, proje, iş yapamayacaksınız.

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Gerçekten kendisini takdir etmiştim açık kaynak panel paylaştığı için

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
@Spare özelden iletişim bilgisi gönderiyorum sana şuan canlı açıklama yapmak istiyorum.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Ayrıca @pureedit bilmeni isterim ki panelinin kaynak open source olarak elimde ve en son hali dahil var.

Hepsini paylaşırım. Senden açıklama bekliyorum, işin içinde ne var, ne yoksa bileceğiz.

Affedilir bir durum değil!

B

bardo41

Güncelleme ile epinin ne alakası var sonuşta aynı ip giriyorsun maxiye güncellemeyi bahane etmişler acık acık ortada panelden kazandığı yetmemiş sanırsam milletin rıskınada göz dikmiş ben bunu anlarım bu durumdan.

CodeXRaYs

.
.
Alınan Beğeni
176
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bugün Bu Konu Hakkında Beni 2 3 Kişi Aradı Ve Şikayetlerini Bildirdi Ben Şunu Söylemek İstiyorum
Herkez Yasal Hakkını Hukiki Yönden Arayabilir Ve Bu Panelle Senin Alakan Varmı Diyenler Oluyor Sadece Kodmalarında Payım Vardır Gere Kalan Hiçbir Şeyi İle Alakamn Yoktur Pure Panellerle Benim Hiçbir Alakam Yoktur
Benim Panelimde Api Sistemi Manuel Girişlidir Ve Kendi Makinalarımızda Tutmuyoruz Panelleri Şifreliyip Veriyoruz Onun İçin Herkez Yasal Yoldan Hakkını Arasın Beyler

Son düzenleme:
N

NaXSobi

yıllardır tanırım ve eski Adem değil kendini artık bir bok bilmeye başlamış bir kişiliğe bürünmüş dini Allah'ı para olmuş bi insana dönmüş , sunucularımdan isterdi 1 kuruş istemeden verirdim onu isterdi bunu isterdi bi ara bu panel hakkında bir konuşmaya girdik dedi parayı veren düdüğü çalar işte bu yüzden hiç bir savunma yapmayacak ve aksine haklısın , geçmiş olsun diyecek ve yapmıştır kesin diyeceğim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.