Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

PurePanel tarafından dolandırılmam hakkında detaylar

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,699
Ödül Puanları
605
Panelin paylaşılması ile ilgili tartışma bile çok saçma, bu panelde tunanında emeği var.
Pureedit kendisi tüm tasarımlarıyla beraber paylaşacakmış.

Kendisi konuya açıklama yapacak.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,699
Ödül Puanları
605
Dosyaları paylaşınca hırsızlığı aklanıyor mu cidden ?
Benim dediklerim geçerli, açıklama yapmazsa diye söyledim ve açıklama yapacak. Yine de aklanmasına yeter ve/veya yetmez birşey diyemem.

Paneli ben paylaşacağım eğer o paylaşmazsa zaten.

Kendisi aradı ben paylaşacağım, konuyada açıklama yapacağım dedi. 24 saat verdiğimi tekrarladım görüşmeyi sonlandırdık.

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Benim dediklerim geçerli, açıklama yapmazsa diye söyledim ve açıklama yapacak. Yine de aklanmasına yeter ve/veya yetmez birşey diyemem.

Paneli ben paylaşacağım eğer o paylaşmazsa zaten.

Kendisi aradı ben paylaşacağım, konuyada açıklama yapacağım dedi. 24 saat verdiğimi tekrarladım görüşmeyi sonlandırdık.

2 Seçenek var reis paneli sen paylaşıp o adamı buradan sürersin. Diğeri ise pureedit paneli paylaşır ve PredatorZ'dan çaldığı Maxicard bakiye ödemisini geri iade etmeli.

Alınan Beğeni
101
Ödül Puanları
43
buradaki tek üzüldüğüm konu daha öncede söylediğim gibi @Promaker tunanın düştüğü bu talihsiz olay ve @PredaTorS başından gecen talihsiz olay
tuna hala bizim için güvenilir biridir bunun aksi söylenemez
@PredaTorS senin içinde söyleyecek bir şey bulamıyorum sonuç olarak oyun kurmuşun ve bu aksiliklerle karşılaşmışın
dilerim bundan sonra yaşamazsın bu olayları

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Haklı bi tarafı yok Tuna boşa bozmadı ortaklığı iyide yapmış. Para icin değmezdi ah almaya geçmiş olsun mağdurlara

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
Geçmiş olsun dilekleri dileyen herkese teşekkür ederim, kimsenin başına böyle bir durum gelmesini istemem. Zoruma giden noktalardan birisi ben elemana HIRSIZSIN diyorum eleman kendini savunmak yada bana açıklama yapmak yerine YÜZSÜZ YÜZSÜZ forumda panel paylaşımı yapıyor. Birisi bana hırsız diyecek bende pişmiş kelle gibi öyle foruma girip konuyu görmezden geleceğim öyle mi ? ulan adem kurt sen ne kadar haysiyetsiz bir insansın hırsızında ötesinde bir varlıksın..

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Çok geçmiş olsun bir lafımı hatırlatmamda fayda var ne olursa olsun hiçbir forum sitesi ile anlaşma yolu ile satış işlemi yapmayın.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Satış işlemi ( Epin Yüklemesi )

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.