Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

PurePanel tarafından dolandırılmam hakkında detaylar

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ayrıca @pureedit bilmeni isterim ki panelinin kaynak open source olarak elimde ve en son hali dahil var.

Hepsini paylaşırım. Senden açıklama bekliyorum, işin içinde ne var, ne yoksa bileceğiz.

Affedilir bir durum değil!
Paylaşmanı öneriyorum ve ban atmanı bunları barındırmayın kul hakkına girmek bedava ah keşke bide profesyonel olan editörler bu işin içinde olmasalar. Diğerlerini saymıyorum bile oyun açıp açıp dursunlar. Piyasayı ve sektörü bi rahat bırakın (Armağan,Erkan,Bilal) bi nefes alsın çok kişinin ağını alırsınız oyunu aç donate alıp kapatın. Olmuyor öyle kaç kişinin hakkını alıyorsunuz.

Destan

.
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
13
Açıklamayı yapmak yerine beni engellemeyi tercih etti. Yazıktır. Dicek tek bi kelime dahi yok

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
Kesinlikle ama kesinlikle paneli paylaşmayın bu panelde emeği olan @coded by promaker in hiç bir suçu yoktur onun emeklerine yazık olur

N

NaXSobi

benim panel dosyalarım Ademin sunucusunda duruyormuş. Bu arada şunu da belirteyim Tuna'da olan müşteriler güvenle kullansın sorun yok
Tuna adı olan bi insan ve kirletmez 3 5 kuruş için fakat Adem gibi biriyle nasıl iş yaptığını hala anlamış değilim.

B

bardo41

Tartışmayın beyler ben inanıyorum gercek yüzü ortaya cıktı diyerlerin emegini çöp etmenin anlamı yok

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Acıma yetime döner koyar ... diye boşuna dememişler :D
Geçmiş olsun kardeşim birdahakine bilindik yerlerden almanı tavsiye ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Panelin paylaşılması ile ilgili tartışma bile çok saçma, bu panelde tunanında emeği var.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.