Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

iSRO-R Paylaşım [Release]ISROR 2015 Server Files (RIGID Online)

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
arkadaşlar procedürleri inceliyorum (PLATFORM_WEB.GB_SilkroadR_Patch) bu db acc db ona göre düzenlersiniz
shard procedürlerinde bazı yerlerde çince yazıyor oda shard db aynı şekilde güncellenecek

Mico

.
Alınan Beğeni
2,489
Ödül Puanları
113

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
cert deilde ip adresini guncellenebiliyormu server fileslerin csro ıp pach hata veriyor assembly kodu farklı oldugundan
birde guard olmadan silk felan calısıyormu :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

cilent icin media file kullanırmısınız yenıden upload lazım altta resmı var cok kısı ındırmıs ulasılmıyor bır zahmet medıa file upload ediniz
Ekli dosyayı görüntüle 14254
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

clıentle bu resimdeki olan dosyayı atarmısın bro denemek istiyorum client cok fazla ındırme oldugundan gorunmuyor resimdekinide upload etmemıssın konuyu yenıden duzenlermısın sana zahmet guncel lınkle
selam ben exelere ip gömmeye denedim yemedi şuan illki cert lazım ama cert ve bazı aspx dosyalar var webmall harici çünkü channeling olayı var client ile login olabilimek için sanırım resimde CHA yazan kısım Ekran görüntüsü 2022-09-27 182721.png

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.