Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

iSRO-R Paylaşım [Release]ISROR 2015 Server Files (RIGID Online)

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,259
Ödül Puanları
113
yok CHA(chanelling) anlatmaya çalıştım cgi yönlendirme durumu
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

client 234 ve 195 versiyon linkleri
db 228 versionda en son 234 sürümdaha iyi olur kullanmanız.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,502
Ödül Puanları
113
cert src var acaba filesin exelerine uyum nasıl sağlayabiliriz bilinen yöntemi varmıdır ?
certi yokki server files icinde birtek log ve cert kaldı dıgerlerının hepsi yayınlanmıs onlarda gelirse orjınal silkroad bam bam :D:sneaky:
birde fileslerin ıp ayarlarını yapabıldınmı sen csro vsro ıp programları kabul etmıyor adress hatası veriyor assambly lazım adresi bulmak lazım

Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
certi yokki server files icinde birtek log ve cert kaldı dıgerlerının hepsi yayınlanmıs onlarda gelirse orjınal silkroad bam bam :D:sneaky:
birde fileslerin ıp ayarlarını yapabıldınmı sen csro vsro ıp programları kabul etmıyor adress hatası veriyor assambly lazım adresi bulmak lazım
cert yok biliyorum ben diyorum ki Cert SRC var filese göre editlenebilir mi aşağı linki bırakıyorum

bu exelere ip vermeye gerek kalmayabilir çünkü csro-r vsro exelerine göre daha gelişmiş yapısı vardır server.cfg içerisinde gerekli bilgileri çekebilir

Mico

.
Alınan Beğeni
2,502
Ödül Puanları
113
cert yok biliyorum ben diyorum ki Cert SRC var filese göre editlenebilir mi aşağı linki bırakıyorum

bu exelere ip vermeye gerek kalmayabilir çünkü csro-r vsro exelerine göre daha gelişmiş yapısı vardır server.cfg içerisinde gerekli bilgileri çekebilir
hiç gerek kalmaz belki sahibi log ve certide paylaşır

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,259
Ödül Puanları
113
hiç gerek kalmaz belki sahibi log ve certide paylaşır
sabrederseniz paylaşırlarsa kullanırsınız hala yapım aşamasında sanırsam

unknown.png

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.