Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

iSRO-R Paylaşım [Release]ISROR 2015 Server Files (RIGID Online)

Mico

.
Alınan Beğeni
2,502
Ödül Puanları
113
selam ben exelere ip gömmeye denedim yemedi şuan illki cert lazım ama cert ve bazı aspx dosyalar var webmall harici çünkü channeling olayı var client ile login olabilimek için sanırım resimde CHA yazan kısım Ekli dosyayı görüntüle 14255
sende account database varmı varsa gonderırmısın lınkde sadece server files ve shard var account yok resimde gostermısde lınkde yok bro varsa atarmısın bir deneyım bende

Exadus77

.
.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
sende account database varmı varsa gonderırmısın lınkde sadece server files ve shard var account yok resimde gostermısde lınkde yok bro varsa atarmısın bir deneyım bende

Vsro devam bence boşa yoruluyorsunuz megamax bu topluluğu elinde oynatıyor.

Exadus77

.
.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Zohan

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
Server files dosyası inmiyor indiren upload edebilir mi ayrıca loguda göremedim

Mico

.
Alınan Beğeni
2,502
Ödül Puanları
113
Server files dosyası inmiyor indiren upload edebilir mi ayrıca loguda göremedim
yok saten log db si vermemiş adam account ve shard paylasılmıs cert de yok server files indirilebiliyor linkden

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.