Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

RsBot v1.5b Türkçe

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Ellerine sağlık hacım. :)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,941
Ödül Puanları
113
Ellerinize sağlık :)

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
344
Ödül Puanları
263
Herşey iyi güzel de beni niye editörcü yaptın şimdi? :D
Yakın zamanda Çoklu Dil desteği gelecek. Eline emeğine sağlık.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Herşey iyi güzel de beni niye editörcü yaptın şimdi? :D
Yakın zamanda Çoklu Dil desteği gelecek. Eline emeğine sağlık.
paylaşan sensin kardeşim başka biri paylaşsa onun ismini yazardım :D sonuçta emek veriyosun milletin hakkına girmek istemem nickini yazıverdim birde sunları eklerımısın bota botun guzel denedım bir duvarlara çarpınca bot kafayı yıyor ya duruyor yada yerinde yuruyor engellere carpmama ozellıgı eklersen guzel olur ve pet sadece botu başlatırsan toplamaya baslıyor dıyer botlarda botu baslatmadanda topluyordu ve birde en son olarak en onemlisi kasma alanına return scroll kullanarak git secenegini goremedim script ile gidiyor onuda eklersen guzel olucak yeni surumlerine :)
Birde csro-r de denedim botla girince npclere felan tıklanmıyor sadece moblara tıklanıyo sadece csro-r demı bılmıyorum belkıde hepsındedır

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
344
Ödül Puanları
263
paylaşan sensin kardeşim başka biri paylaşsa onun ismini yazardım :D sonuçta emek veriyosun milletin hakkına girmek istemem nickini yazıverdim birde sunları eklerımısın bota botun guzel denedım bir duvarlara çarpınca bot kafayı yıyor ya duruyor yada yerinde yuruyor engellere carpmama ozellıgı eklersen guzel olur ve pet sadece botu başlatırsan toplamaya baslıyor dıyer botlarda botu baslatmadanda topluyordu ve birde en son olarak en onemlisi kasma alanına return scroll kullanarak git secenegini goremedim script ile gidiyor onuda eklersen guzel olucak yeni surumlerine :)
Birde csro-r de denedim botla girince npclere felan tıklanmıyor sadece moblara tıklanıyo sadece csro-r demı bılmıyorum belkıde hepsındedır
v1.6b çıktı onda bu problemlerin olmaması gerekiyor. Discordda canlı yayın yapıyorum orda yinede bu soruna bakacağım.