Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hocam Şöyle Düşün Ben Yeni Rütbeler Getirdim VIP -SLAYER-SWAT-GALATASARAY TARZI RÜTBELER BUNUN DÖRDÜNÜ FARKLI RENKDE YAPCAM BEN BU RÜTBELERİN KODUNU BULAMADIM .

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
BUNU NASIL YAPMAM LAZIM HOCAM BİRA AKIL VERİRSENİZ SEVİNİRİM

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
ben renkli rütbe satacam

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
yani ?

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Yardımcı Olacak Yokmu Beyler ?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,703
Ödül Puanları
605
Spam yapmanıza gerek yok bir kez yazıp cevap bekleyin. Yeni bir .DLL ile yapılabilir diye cevaplanmış.

Yeni bir DLL'yi ancak bilgi sahibi birisi yapabilir. Yapabilecek birisi varsa geri dönüş zaten yapacaktır.

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Bende Zaten DLL KONUSUNDA YARDIMCI OLA BİLCEK ARKADAŞ VARMI DEMEK İSTEDİM KARDEŞİM

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,703
Ödül Puanları
605
Bende spam yapmanızın gereksiz olduğunu söyledim, sorun ve bekleyin tekrar yazınca birşey değişmiyor.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
Bende Zaten DLL KONUSUNDA YARDIMCI OLA BİLCEK ARKADAŞ VARMI DEMEK İSTEDİM KARDEŞİM
Dostum herşeyi ücretsiz nasıl bulurum derdine düşme, istediğin şey kolay birşey değil ve piyasada yok, kısaca yazılıp çizilmesi lazım. Eğer böyle birşey düşünüyorsan ve söylediğin gibi bu satacağın birşeyse ücret vermekten çekinme. Konu sahibi ile iletişime geçin sizi gerekli şekilde yönlendirir yada kendin istediğin editi işin ehlini araştırıp yaptiracaksin. Eğer güvenilir isim duymak istiyorsanda piyasanın en iyilerinden tombalaci46 ve sarkolata var bunlarla iletişim kurmaya çalış, istediğin her türlü server sorununu bu adamlar çözecektir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.