Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
istedigi sistemi yaparım 200tl ücret alırım şuan elimde guard projesi var yarın müsaitim yaptırmak isterseniz fiyat bu size özel olur sistem ip adresinize lisans yaparım. DLL'ye calsalar bile sizin ip adresiniz üzerinden çalışacağı için başka serverlerde sistem calismaz

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kadir Kardeş Bu Forum Ne İçin Kuruldu ? YARDIMLAŞMA AMAÇLI KURULDU HE BELEŞE GELİNCE ALLAHA ŞÜKÜR BİR ÇOK ŞEY GELİYOR SADEE RÜTBEDE TAKILDIM ONUDA YAPTIM İYİ GÜNLER

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
Kadir Kardeş Bu Forum Ne İçin Kuruldu ? YARDIMLAŞMA AMAÇLI KURULDU HE BELEŞE GELİNCE ALLAHA ŞÜKÜR BİR ÇOK ŞEY GELİYOR SADEE RÜTBEDE TAKILDIM ONUDA YAPTIM İYİ GÜNLER
Forum destek ve yardımlaşma için mevcut kimse kimseye karşılıksız ameleliğine bir iş yapma mecburiyetinde değil, ve istediğin şey özel edit. Konu sahibi de açıklamış zaten imayı belirtmiş ama ısrarla sineğin yağını nasıl çıkarsam diye uğraşıyorsunuz.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,695
Ödül Puanları
605
Madem öyle paylaş yaptığını herkes faydalansın. Paylaşacak mısın bakalım? @ServerEdit usta mantığı anlatmış. Hemen hemen tüm forumlarda ücretli iş yapan, yaptıran mevcut. Hiyerarşimize karşı bir durum değil. :)

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Dostum Özel Edit Diyorsunuzda Ne Özel Editi O ?? ANLAMADIM Ugraşmamla Yapıldı Yok Yazılımış YOK yeni Edit Yapılcakmışda Yok Şöyle Boş Be Kardeş Laflarınız .

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,695
Ödül Puanları
605
Dostum Özel Edit Diyorsunuzda Ne Özel Editi O ?? ANLAMADIM Ugraşmamla Yapıldı Yok Yazılımış YOK yeni Edit Yapılcakmışda Yok Şöyle Boş Be Kardeş Laflarınız .
Paylaşın o zaman yaptığınızı bizde faydalanalım. Fazla sınırları zorlamayın başından beri karşınızdakileri tiye almadan konuşuyorsunuz. Burada bu konu işinize yaradı, faydalanıyorsanız kıymetini bilin. Elinizdekinden de olmayın.

Son düzenleme:

sonerefe

Vsro database & client editör
.
.
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
Zorlamayın anlamıyor :D biraderim uğraşırsan öğrenirsin öğrenmek içinde araştırıp uygulamalar yapman lazım buda epey zamanını alır he uğraşmak istemiyorsan basarsın parayı yaptırırsın burada yardım etme konusuda ufak tefek sorunlar anlatılabilicek şeylerdir. şimdi sana burda nasıll dll yapıcagını anlatsa emin ol onu yapman 2 seneyi bulur :) önce temel kavramları ve mantıgı öğren kodlamanın mantıgını ve sorun çözebilme alışkanlıgına sahip olmaya çalış umarım bu sefer anlamışsındır.

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Electus ve ardent gibi serverlerde şuan client ile yapılan bir işlem olduğunu sanmıyorum renkler farklı şekilde scroollar eklemişler nasıl yapabiliriz?

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
631
Ödül Puanları
113
Electus ve ardent gibi serverlerde şuan client ile yapılan bir işlem olduğunu sanmıyorum renkler farklı şekilde scroollar eklemişler nasıl yapabiliriz?
Yeni rütbeler yapıp o rütbeleri Serveredit'in gösterdigi gibi yapabilirsiniz o rütbeleride playerler'e sunabilirsiniz

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Tamam anlatılan gibi yapalım eyvallah ama bunu scroll haline nasıl dökeceğim?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.