Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Server için gerekli olan int hızı

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Silkroad Server açmayı düşünüyorum 12 gb rem ve 50 mbps İnternet hızı yeterli olurmu

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,166
Ödül Puanları
303
hocam bende bunu anlamıyorum Sunucuların internet hızları 900mbps arası sürekli bu internet hızını nasıl elde edebiliyorlar ? yurtdışın dan felan mı sağlıyolar sunucuları :D
Hayır, kurumsal oldukları için bu alt yapıyı onlara sunuyorlar. Resmi olarak bunu alabiliyorlar diye biliyorum. Detayı hakkında pek bilgim yok.
Direkt olarak buna net cevap verebilecek kişi @Hostgener .

Konuyu cevaplayıp aydınlatabilir.

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
hocam bende bunu anlamıyorum Sunucuların internet hızları 900mbps arası sürekli bu internet hızını nasıl elde edebiliyorlar ? yurtdışın dan felan mı sağlıyolar sunucuları :D
Hocam zaten Türkiye de genel olarak bir internet sorunu var.Sağlayıcıdan alıyorsun 100 Mbps eve geliyorsun hız testi yapıyorsun 50 Mbps 😂 alt yapın destekliyorsa sende o hızları kullanabilirsin ama Türkiye de zor.İnternet sağlayıcına hızımı arttırmak istiyorum dersen önce alt yapına bakıyorlar neyi destekliyor diye sonra ona göre öneri veriyorlar. @Sieger ⋋ in dediği gibi yine de en net bilgidi @Hostgener verir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
28
Hocam zaten Türkiye de genel olarak bir internet sorunu var.Sağlayıcıdan alıyorsun 100 Mbps eve geliyorsun hız testi yapıyorsun 50 Mbps 😂 alt yapın destekliyorsa sende o hızları kullanabilirsin ama Türkiye de zor.İnternet sağlayıcına hızımı arttırmak istiyorum dersen önce alt yapına bakıyorlar neyi destekliyor diye sonra ona göre öneri veriyorlar. @Sieger ⋋ in dediği gibi yine de en net bilgidi @Hostgener verir.
Arkada bir dünya sekme, server açık 3 pc bağlı + 4 telefon wifi bağlı internet hızım bu Sadece 50TL ödüyorum gayet güzel bence :D direk uydudan alıyorum neti alt yapı sorunu vs yok. 35TL'di zam geldi :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: 30-50 Mpslere kadar görüyor download upload hızını şu 3 gündür bir yavaşlık var sadece

Ping süresi
28ms

İndirme hızı
16.34Mbps

Yükleme hızı
10.54Mbps

Oyla 0
Alınan Beğeni
155
Ödül Puanları
43
Hayır, kurumsal oldukları için bu alt yapıyı onlara sunuyorlar. Resmi olarak bunu alabiliyorlar diye biliyorum. Detayı hakkında pek bilgim yok.
Direkt olarak buna net cevap verebilecek kişi @Hostgener .

Konuyu cevaplayıp aydınlatabilir.

Öncelikle merhaba;
Kullanılan internetin alt yapısı simetrik internet olarak geçiyor. Tabiki biz sunucuları evimizde barındırmıyoruz bu yüzden simetrik internete sahip değiliz. Simetrik interneti ofisinize ve evinize bağlatabilirsiniz fakat simetrik internet kullanıcısı olmanız için kurumsal vergi levhalı olmanız gerekmekte. Bizim ofisimizde simetrik internet yok. Normal fiber internet kullanıyoruz. Sunucularımız Comnet Data Center'da barınmakta. Data Center'ın alt yapısı 10Gbit & 20Gbit & 40Gbit & 100Gbit olarak ilerlemekte. 1.6+ Tbps
Çoklu Tier-1 Bağlantı olarak sunucular korunmaktadır.Ekstra jeneratörler ile elektirik kesintilerine karşı ekstra korumalıdır. Bu sebeple sunucularımız evimizde değil veri merkezlerinde barınmakta.

Oyla 0
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
28
Öncelikle merhaba;
Kullanılan internetin alt yapısı simetrik internet olarak geçiyor. Tabiki biz sunucuları evimizde barındırmıyoruz bu yüzden simetrik internete sahip değiliz. Simetrik interneti ofisinize ve evinize bağlatabilirsiniz fakat simetrik internet kullanıcısı olmanız için kurumsal vergi levhalı olmanız gerekmekte. Bizim ofisimizde simetrik internet yok. Normal fiber internet kullanıyoruz. Sunucularımız Comnet Data Center'da barınmakta. Data Center'ın alt yapısı 10Gbit & 20Gbit & 40Gbit & 100Gbit olarak ilerlemekte. 1.6+ Tbps
Çoklu Tier-1 Bağlantı olarak sunucular korunmaktadır.Ekstra jeneratörler ile elektirik kesintilerine karşı ekstra korumalıdır. Bu sebeple sunucularımız evimizde değil veri merkezlerinde barınmakta.
teşekkürler aklımdaki soru giderildide sunucun mu var derdin var vay anam vay :D

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
3,004
Ödül Puanları
113
Lütfen Konunuzu Gerekli Yerlerde Paylaşınız.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.