Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü shard ciddi sorun

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
arkadaşlar shard kendi kendine birden kapanıyor bunun neden kapanıdığını bana gösterecek dosya yolu fatal txt vs varmı ?

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
nasıl birden kapanıyor Data ekledinmi 2 farklı db kullanıyorsun 1'ini okuyup açması normal

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
shard açılmadan önce yaptığınız herhangi bir işlem var mıydı ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@sahin shardın kapanması data ile ilgili olamaz buna game server karar verir , sharddaki sıkıntı yanlıs bir editten doalyı kaynaklı ama sorunu bulamıyorum fıles içerisine dumpta bırakmıyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Hayır silmedim

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
yok olmuyor ne yaptıysam bir türlü işin içinde çıkamıyorum ücretli veya ücretsiz bu sorunumu çözebilecek birileri varmı?

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
güncel++++++++++++

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Ücreti ne ise yaptırmak istiyorum kabiliyeti olanları göreve çağırıyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Ücreti ne ise yaptırmak istiyorum kabiliyeti olanları göreve çağırıyorum

Oyuna herhangi bir giriş çıkış olmadan direkt mi kapanıyor. Kapanış saatleri düzensizmi ? Görevler üzerinde bir oynama yapmışmıydınız ? Droplardan kaldırdığınız herhangi bir item grubu oldumu ? --> Zamanında başıma geldi oyuna giriş çıkış olmasa bile shard belirsiz aralıklar ile çöküyordu. --> Ben yanlış kurulumdan kaynaklandığını düşünüyorum sizdekinin. Kurulumu baştan dikkatli şekilde yapar mısınız. ISS'yi sağlıklı kurabildiğinize eminmisiniz. Çok bilgi vermelisin yardımcı olabilmemiz için adım adım son zamanlarda ne yaptığını ne denediğini ki bir mantık yürütebilelim. Kimse ezbere gelip çözemez sıkıntını senin bize yardımcı olman lazım biz sana daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olabilelim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
ıss ile ilgili bir sorun şuan için imkansız çünkü farklı bir db kuruyorum hersey sorunsuz çalışıyor bu db de shard manager açılıyor 2 -3 sn sonra kapanıyor % 100 hatalı bir editten kaynaklı bir durum muhtemel sebepler neler olabilir diye kaç gündür düşünüyorum fakat durum bu olduğum yerde sayıyorum burada çözümü bulan arkadaşa dediğim gibi istediği ücreti vereceğim eğer bulunmaz ise farklı bir sitede konuyu açıp yardım istiyeceğim..Ama ben bu sorunun burada çözülmesini istiyorum arkadaşlar sorun ciddi bunu bulalım lütfen..

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.