Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü shard ciddi sorun

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
arkadaşlar shard kendi kendine birden kapanıyor bunun neden kapanıdığını bana gösterecek dosya yolu fatal txt vs varmı ?

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
hsürekli aktif olamıyorum gerekirse shard dbyi göndereyim kurup kontrol edin

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Yokmu bu forumda ücreti ne ise sorunumu çözebilecek moderator? yetkili ?

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,403
Ödül Puanları
113
Yokmu bu forumda ücreti ne ise sorunumu çözebilecek moderator? yetkili ?
Kardeş sorununla ilgili hata yok bu da ayrı bir sorun. Muhtemelen databasen de sıkıntı var ve nerde ne yapıldı sen dahi bilmiyorsun. Komple incelemek yemez yani uzun iş :) Team atarsan bakarım yine de

Oyla 0

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
93
Ödül Puanları
18
Ciddi sorunun var diyorsun ama ne olduğunu kendin de bilmiyorsun. Modüller hata verme durumunda dump dosyası oluşturur ve bunlar files klasörü içinde Dmp klasöründe birikir. Ayrıca fatallog klasöründe de txt olarak çıktıları olur. Bunları kapanma saatlerine göre ayrıştırıp hatanın kaynağını bulabilirsin. Asıl çözüm yolu ise son yapılan editi bilmek ama onuda sen bilmiyorsun. Çözüm istiyorsun ama daha db den senin haberin yok. Bu durumda biz ne yapalım ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Db'de genel olarak bir sorun vardı eski bir DBeydi evet dediğin gibi sorunun nerede olduğunu bende bilmiyorum konumu burada açmak istedim forum üyeleri hiçbir sekılde sorunu çözemedi özelden db paylaşımı yaptıgım halde bile kımse çözüm bulamadı. Sorunum skiller yüzünden kaynaklanıyormuş iyi forumlar..

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,403
Ödül Puanları
113
Db'de genel olarak bir sorun vardı eski bir DBeydi evet dediğin gibi sorunun nerede olduğunu bende bilmiyorum konumu burada açmak istedim forum üyeleri hiçbir sekılde sorunu çözemedi özelden db paylaşımı yaptıgım halde bile kımse çözüm bulamadı. Sorunum skiller yüzünden kaynaklanıyormuş iyi forumlar..
Boş yapma kaçkere team ver kontrol edeyim dedim yallah geldiğin yere

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.