Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Silk SC Sorunu

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
Silk Sc'yi eklediğimde console den indiriyorum ama male olarak iniyor bilgisi olan varmı veya daha önce başına gelen yaptığım bütün işlermlere tekrar göz attım ama hala aynı.

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
180
Ödül Puanları
43
Silk Sc'yi eklediğimde console den indiriyorum ama male olarak iniyor bilgisi olan varmı veya daha önce başına gelen yaptığım bütün işlermlere tekrar göz attım ama hala aynı.
Objitem kısmına bakın gender colonuna 0 yazarsanız hepsi kullanabilir 1 mal 2 female diye hatırlıyorum şuan

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
@hasanbilgic , konunun nasıl çözüme kavuştuğundan bahsederseniz sevinirim. Bu şekilde uygun bir kategoriye taşıyamayız, çözümün belirtilmesi gerekli.

Oyla 0
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
@hasanbilgic , konunun nasıl çözüme kavuştuğundan bahsederseniz sevinirim. Bu şekilde uygun bir kategoriye taşıyamayız, çözümün belirtilmesi gerekli.
Medya dosyasını ve data dosyasını değiştirdim tekrar patch atarak sorunu çözdüm yukarda verdiğim örnekkler sorunsuz şekilde çalışıyor sadece media ve data dosyasını değişimin sağladım eklemek isteyen arkadaş yukarda belirtilen eklentileri sql ekleyerek sorunsuz ekleyebilir tekrar buradan paylaştığım bilgileri alarak sıfırdan ekleme yaptığımda sornsuz akif edildi sizlere teşekkür ederim :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.