Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Paylaşım Silkroad Görevi Ve Hikayesi 7 (Budist Rahipin Yardımı ^^)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
🌟 Görev İçinde Budist Rahip Jeonghye İle Görüşülüyor. (Buddhist Priest Jeonghye)

--Resimler--
Yedinci Görev Başlangıç.png - Yedinci Görev Kesilmesi Gereken (1).png - Yedinci Görev Kesilmesi Gereken (2).png - İtem (Ba).png - İtem (Ban).png - İtem (Da).png -
İtem (Gyeong).png - İtem (Mil).png - İtem (Ra).png
İtem (Sim).png - İtem (Ya).png - Ödül!.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7- Görev (Buddhist Priest Jeonghye) (Clearing Tomb Stone) - (Budist Rahip Jeonghye) (Mezar taşının temizliği)

Reward (Ödül): 12450 Experience (Tecrübe Puanı), 3800 Gold (Altın), 1 lowest level transport (Red Horse) - (1 Adet En Düşük Seviye Ulaşım İçin At) (Kırmızı At)

Mobs: Tomb Stone Ghosts (Mezar Taşı Hayaletleri)

Mission (Görev): Lithography Piece (Ban,Ya,Ba,Ra,Mil,Da,Sim,Gyeong) 1'er adet topla!

-------------------------

First Conversation (İlk Konuşma):

Jeonghye: Uyanış... Benim adım Jeonghye. Birkaç gün önce Jangan'ın Güneydoğu bölgesinde dolanırken, bilinmeyen canavarlar tarafından saldırıya uğradım.

Saldırı Esnasında, kutsal kitap üzerindeki taşlar parçalara ayrıldı. (Burdan Çıkarıyoruz ki [Ban,Ya,Ba,Ra,Mil,Da,Sim,Gyeong] Kutsal Kitap Üzerindeki Taşların İsimleri)

Onları toplamaya çalıştım ama kayalar üzerinden bir enerji açığa çıktı ve kırık taşlar mezar taşı canavarlarına dönüştü.

Taşlar çok değerlidir çünkü Buda'nın sözleri ile '' Rahip Hyeonjong '' tarafından yapılmıştır. Onları benim için toplayabilir misin?

After Accepting (Kabul Ettikten Sonra):

Jeonghye: Teşekkür ederim. Buda sizi korusun. Uyanış...

Reward Page (Ödül Sayfası):

Jeonghye: Çok teşekkür ederim. Sonunda kayıp masanın son parçasını getirdin. Seni ödüllendireceğim. Buda'nın merhameti hep seninle birlikte olsun!

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
Baya emek istedi bu görev :D

Ü

Üye silindi 3096

doğrudur kaç gündür oyundasın bi toplayıcı pet vermediler sana elle toplamak emek ister :D

@Spare duy sesimizi :D bi tavşanı çok görme

Kulaklarini-ve-basini-sallayan-tavsan.gif

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
doğrudur kaç gündür oyundasın bi toplayıcı pet vermediler sana elle toplamak emek ister :D

@Spare duy sesimizi :D bi tavşanı çok görme

Kulaklarini-ve-basini-sallayan-tavsan.gif
Yok ya metinler + görev itemleri düşmesi 20 30 dakika aldı slot bulamadım fazla hızlı koşmam olmadığından :D Drug of thypoon 482 k olunca param 900 k olunca pek veresim gelmedi :D :D

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
@EfsaneSro Hızlı Koşma Daha Makul Şuan Benim İçin Petten :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.