vsro
vsro

80 Cap Silkroad Memory | 80 Cap CH | Düşük Oranlar | Play2win | Açılış 05.06.20

vsro

Katılım
9 Haz 2020
Mesajlar
1
Alınan Beğeni
0
Puanları
1
Yaş
31
Konum
Edirne


Selamlar VSRO, Eski sevincinizi hatırlama zamanı, yeni maceramız için hazırlanın.

"Old school dokunuşuyla yeni bir proje böylece yine gerçekten eğlenebilirsiniz, size harika deneyimler sunmaya devam etmek için buradayız!"

Orijinal Linkler & Sosyal Medya

Pekala, öncelikle, buradaki insanların %99'unun konuyu tamamen okumadığını biliyoruz fakat hoş duruyor bu yüzden bir server giriş metni yazacağız!

Silkroad Memory birkaç ay önce başlayan bir projedir. Silkroad Aşıklarından oluşan bir ekibiz, bizler Item Mall'dan bile önce başladık ve 60 cap Aege zamanında oynadık. Hatırlıyor musunuz?
Isy kesmenin gerçekten zor olduğu cap. İnsanları STR ve INTleri karıştırdığı ve bunu önemsemediği cap. İnsanların diğer oyuncuları pvpde dondurmak için cold imbue kullandığı cap çünkü alchemy o zaman yoktu.

Tabii ki Silkroad birçok değişiklikten geçti ve bunların bazıları muhteşemdi. Fakat bazıları ... değildi.
Bizi 80 cap sadece CH server açmaya iten şey de buydu. O zamanlarda paylaştığımız anılar ve nostalji için. Elbette bazı dengelemeler yaptık böylece server oldukça rekabetçi olacak ve golda ulaşmak pek kolay olmayacak. Yani gold botlar hakkında endişelenmeyin, pek kazanamayacaklar, fakat pvp kralı kim olacak?

Bu server ile stabil, arkadaş canlısı ama aynı zamanda rekabetçi bir çevre hedefliyoruz. Senin AİLEMİZİN bir parçası olmanı istiyoruz ve umarız ki bu macerada yer almaya hazırsındır ve Silkroad Memory krallığını yönetenlerden birisi olursun!Amacımız basit: Şu anda zaten güzel 80 cap serverların olduğunu biliyoruz fakat verdiği zevk baştan başladığınızda aynı değil, değil mi?
Bu yüzden Silkroad Memory'i yarattık. İlgi çekici bir late game için oldukça düşük oranlar ve birkaç düzenleme ile özgün bir old school server istiyoruz.

Bunlar için hazırlıklı olun:
Nostaljik deneyim
Rekabetçi late game
Stabilite
Play 2 Win (Oyna Kazan)
Açık yürekli ve dinleyen GMlerHer şeyden önce, bu serverın ULUSLARARASI olacağının altını çiziyoruz.
Biz Türkiye dahil her yerden oyuncular istiyoruz, böylece birbirinizle savaşabilir ve guildinizi dünyanın her yerindeki oyunculardan koruyabilirsiniz.
Birkaç istisna haricinde altın kurallardan birisi Global Chat'te İngilizce konuşmak olacak.
Burada hepimiz yetişkiniz, 30 ile 35 yaşları arasındayız. İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Çince, Arapça, Macarca... konuşabiliyoruz fakat tabii ki hala supporter alımı yapıyoruz!
Yani görebileceğiniz üzere epey bir kültür karışımımız var :) Uzmanlık alanlarımız pazarlama, ticaret, sağlık ve geliştirme.
Hepimiz profesyonel hayatlarımızda başarılıyız ve hepimiz Silkroad aşığıyız. Zamanımızı oyuncularımıza yardımcı olmaya ve oyunu olabildiğince sorunsuz hale getirmeye harcamayı planlıyoruz.
Gerçekten burada para yapıp ortadan kaybolmak için bulunmuyoruz. Düzgün bir oynanış için bazı temel havalı özellikler sunan stabil bir server istiyoruz.
Daha fazla bilgi için hepimizi Discord'da bulabilirsiniz.

Bu kritik bir bölüm. Biliyoruz bize büyük açılışı soran birçok oyuncuya sahibiz. İnsanlar projemizde büyük bir şey gördüler ve çok heyecanlandılar. Fakat her private server gibi biz de bazı buglar ile karşılaşabiliriz ve serverın büyük açılışta olması gerektiği gibi mükemmele olabildiğince yakın olması gerekiyor. Bu yüzden ilk önce beta aşamasına ihtiyacımız var böylece sizler oyunu test edebilirsiniz ve biz de oranları, dropları vs. deneyimi gerçekten iyi hale getirmek için dengeleyebiliriz.
Ayrıca her bir beta katılımcısı için özel ödüllerimiz olacak. Ödülünüzü almak için betanın sonunda adminlere pm atmanız yeterli!

[#] Beta Aşamamız 27-05-2020 tarihinde başlıyor.Büyük Açılış oyundaki her bugın düzeltildiğinden emin olduktan sonra ayarlanacak. (tabii eğer bug varsa) !
[#] Büyük Açılışımız 05-06-2020 saat 07.00 olarak ayarlandı. Silkroad Memory OpeningBugünlerde private serverlara pek çok havalı özellik ekleniyor fakat bazen bunlar çok fazla oluyor (veya yeterli olmayabiliyor).
Planımız bir takvim oluşturup özellikleri ufak ufak oyuna getirmek olacak böylece siz oyuncular hiç sıkılmayacaksınız!

Eklenecek olan özelliklerden birkaçı aşağıda listelendi:

Battle Arena (Party vs Party olarak veya karışık)
Fortress War (Kale Savaşı olamayan bir private server ne olurdu?)
Forgotten World (ayarlanmış ödüller ile birlikte)

Otomatik Etkinlikler
Unique killer
Haftalık Pvp turnuvası
Survival Arena
ve daha fazlası

Bu güncellemeler ve etkinlikler ile birlikte biz gerçekten old school hissini bazı iyi aktiviteler ile birleştirmek istiyoruz. Çünkü evet, 80 cap harikaydı, fakat bir süre sonra sıkılacaktınız ve sadece bota salıp afk kalacaktınız. Öyleyse eğlenerek ödüller kazanabileceğiniz günlük etkinlikler ile birleştirilmiş bir old school serverdan daha iyi ne olabilir?Oyununuza iyi anılar ekleyerek yüzünüze bir gülücük kondurmak bizim amacımız olacak. Hepsinden sonra, özlediğiniz şekilde her şeyi getirmek için çok çalıştık ve bu yüzden bazı inanılmaz geliştirmelerle dolu bir old school server olacak.
Aşağıda detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Gerçek bir oyun sonu için yavaş bir yolculuk istiyoruz!
Bilgi
Oranlar
Cap​
80​
Başlangıç Seviyesi​
1​
Degree​
8​
Irk​
Sadece Çin
CH Mastery​
300​
Görev​
2x​
EXP & SP oranı​
2x​
Item Drop oranı​
1x​
Gold Drop oranı​
1x​
Kervan Malları oranı​
2x​
Kale Savaşı​
Jangan​
Maksimum Artı​
+10​
Guild Limiti​
24​
Union Limiti​
2​
Battle Arena​
Aşamalı Güncelleme
Forgotten World​
Aşamalı Güncelleme
Oto Ekipman​
D6'ya kadar aktif
Advanced Elixir​
Kapalı
Oto Etkinlikler​
Aşamalı Güncelleme
Magic pop​
Aşamalı Güncelleme
Guild/Union amblemleri​
Çalışıyor
Bot​
SerbestOld school bir serverda eğlenmek için HWID 2 ve IP Limit 4 olmasının doğru olacağını düşündük! Onlarca gold botu istemiyoruz.
İnsanların stall/farm veya farm/aktivite yapabilmesini istiyoruz.

IP Limit [4]
HWID Limit [2]
Battle Arena HWID Limit [1]
Job HWID Limit [1]
Kale Savaşı HWID Limit [1]Oto ekipman sistemi old school değil. Fakat hayranlarımız ufacık bir yardım istedi.
Biz de yalnıza 6 Degree'ye kadar +3 oto ekipman sistemi eklemeye karar verdik.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.Elbette, server üzerinde bazı yenilikler yaptık ve işte başlangıçtan itibaren aktif olacak olan özelliklerin listesi:Uniquelerden alınan exp ve dropları artırdık.
Dropları değiştirdik ve bunların neler olduğunu kendinizin öğrenmesini istiyoruz.

Ayrıca, kısa bir süre için, uniquei başkası kesene kadar bir title kazanacaksınız.

En iyi filterlardan bazı özellikler aşağıdaki listede olduğu gibi eklendi:

Silk Ödüllü Takvim (saat başı silk yok fakat 50 leveldan sonra günlük olarak giriş yaparak silk elde edebilirsiniz)
Private Chest
Uniqueler için DPS Meter (çünkü evet, bazen öldürmeye ne kadar yakın olduğunuzu bilmek önemli)
Global Item Link
Stall Networking Sistemi
Job esnasında Guild isimleri
AFK Bubble
Haftalık sıfırlanacak şekilde Jobtan/Uniquelerden Honor Rank (telaşlanmayın, bunu yakından gözlemliyor olacağız)
En iyi Thief, Trader & Hunter için title (haftalık olarak sıfırlanır)İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.Gold oyundaki ana para birimi olacak.
Nasıl mı? Oyuncuların gold elde etmesi için aktif olmalarını istiyoruz. Sadece bota salıp afk olmanın ve iyi bir item için beklemenin ne eğlencesi var?
Burada, Memory'de, ikisini de yapabilirsiniz: Zamanınız yoksa bota salıp afk kalabilirsiniz veya server aktivitelerine katılabilirsiniz.
Fakat bu o kadar da kolay olmayacak. Itemların NPC'ye satış fiyatlarını 80% azalttık. Böylece çok fazla miktarda item toplayacaksınız fakat afk kalıp onları npcye satarak zengin olamayacaksınız. Serverımızda gerçek bir ekonomi olmasını ve gold için gerçek bir değer olmasını istiyoruz, bu yüzden stall için hazırlanın!!

Biliyoruz ki pek çok server aktif olmak için silk/h sunuyor.
Biz farklı düşündük. Aktivitelerden + facebook/discord etkinliklerinden silk ve/veya item mall itemları kazanabileceksiniz. Server Play 2 Win olacak, bu konuda şüpheniz olmasın. Fakat silk ana para olmayacak, gold olacak.

Ayrıca item mall'daki her şeyin fiyatını düşürdük böylece insanlar 50$ koyarak 10k silk almayacak ve serverın en zengini olmayacak. Biz silkin değerli ve nadir olmasını istiyoruz. Serverın bunun üzerine kurulu olmasını istemiyoruz.

Örneğin: Bir premium 45 silk olacak ve 45 silk 5$ civarında olacak.Neden attack petler hakkında bir bölüm var? Onların etrafta olması eğlenceli fakat ... pek kullanışlı değiller.
Bu değişecek çünkü onların hasarlarını x2 olacak şekilde buffladık!
Neden mi? Çünkü öncelikle, çünkü very late gamede INT çarların moblara tek atacağını biliyoruz (veya belki lion shout ile) ve STR çarların zorlanacağını biliyoruz.
Fakat attack pet ile farmlamak herkes için kolaylaşacak.

Damage epey yüksek olacağından dolayı, attack petler kale savaşında ve jobta kapatıldı.

Merdivenleri tırmanırken ve favori setinizi farmlarken size yardımcı olması için favori köpek yavrunuzu seçmeye hazırlanın!

Silkroad Memory'de eski anılarınızı canlandırmayı önemsiyoruz. Bu yüzden eski arayüzler ile karşılacaksınız [Eski Under Bar & Eski Alchemy Penceresi] ve dahası.

Eski Giriş EkranıEski Alchemy PenceresiEski Under BarAyrıca size birçok özellikle yardımcı olacak olan özel bir menü bulacaksınız.

SOSUN ve SOM'u şu an için kaldırdık ve D8 için yalnıca SOS'u aktif ettik (Last Tier +1).
Yani eğer ona sahip olursanız bu iyi, fakat eğer sahip olamazsanız hala SOSlar ile dolu bir kişiyle savaşa girebilirsiniz.
Ve unutmayın, sadece CH ırkı mevcut. :wink1:

Dediğimiz gibi serverın özelliği ileriye dönük olması. İnsanların bota salıp tamamen SOM/SOSUN dolmasını ve serverı parçalamasını istemiyoruz çünkü tamamen SOSUN olan biriyle savaşmak pek mantıklı değil, öyle değil mi?

SOM için, servera eklenecek fakat biraz daha sonra, ve serverdaki aktivitelere bağlanacak, hazırlıklı olun!Başlangıç için, pek çok serverda olduğu gibi, 2 etkinlik düzenliyoruz.

Leveling Etkinliği
: Büyük Açılıştan sonra ilk 80 olan 50 kişiyi silk ile ödüllendireceğiz.
Facebook Paylaşım Etkinliği : 10 kişiye paylaştırılmak üzere 750 Silk.
Katılmak için Silkroad Memory bu gönderiyi paylaşmalısınız ve oyun içerisindeki isminizle birlikte yorum atmalısınız.14 Hazirandan önce servera katılıp yönetici LinKx'e "MemoryRanstaMonsta" koduyla mesaj göndererek 5 adet 1 günlük XP & SP ticket kazanabilirsiniz!
 
Üst Alt