Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru Silkroad Online Türkiye - Kapalı Beta Hakkında (21 Eylül - 4 Ekim)

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
@tylu o zaman o kadar emin konusmucaklar koskoca firma sözde o sitenin ne kaynaklı olup olmadıgınımı bilmicek asarım keserim diyen gg kardeşim benim istedigim madem dediniz yapın cocuk oyuncagımı bu madem söyleyip yapmıyorsanız nasıl güvenebiliriz?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Şimdi bu adamlar gelse bizden forum sitelerini yapmamızı istese ben yapmayacak mıyım? O zaman da bana düşmüş olacaklar ama değil mi? ☺️ Aynı şey, olayda henüz Ceo açıklama yapmadı.

@WickedWitch ayrıca karşınızdaki bir kuruluş, gamegami silkroad ile varolmadı. Bu unutulmamalı. Ayrıca ortada bir yatırım var, konu her ne olursa olsun yatırım göz ardı edilemez. Biz korktuk demedik, bu lisans anlaşılması duyulduğunda bizlere ihtar gönderilme olayı yoktu. Biz yine de her zaman dedik, sonuna kadar destekçileriyiz. Biz ekmeğimizi bu işten kazanmıyoruz bizim için hiç problem değil dedik. İhtar gönderecekleri duyuldu, bize yollamalarına gerek bile yok dedik. Biz destekçiyiz ne istenirse yaparız. Reklam ve tanıtım içeriklerimizi kaldırdık.

Kandıracaksa da bunlar kandırsın kardeşim, kazanacaksa da bunlar kazansın. Yatırım yapmışlar. 3-5 pay veren piyasanın ****** ****** ne idüğü belirsiz onun bunun çocukları kazanacağına bunlar kazansın. İşini hakkıyla yaparlarsa vallahi kazansın. Hakkıyla yapan varsa vallahi hepsi kazansın.

Bizim kaybedecek bir şeyimiz olmadığı için, destekçi olmayı çok rahat bir şekilde kabul ettik. Kaybedecek bir şeyi olanlar düşünsün. Orası burası diye konuşmayın. Herkesin fikri, düşüncesi ve aldığı karar kendine. Milletin arkasından atıp tutarsınız sonra bir anda nedense kıymete biner. Yapılanları yaşanılanları hiç bir zaman unutmayın, bu piyasayı bu duruma getirenleri unutmayın.

Çok fazla uzatmak ve konuşmak istemiyorum ama son yazım şudur.

Ekmeğinden bir parça alındığında ciyak ciyak konuşan insanları unutmayın. GameGami şu piyasayı temizlesin, adam akıllı bir hizmet versin. Tekel olan onlar olsun, sonuna kadar destekleyeyim, destekleteyim açık ve net.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@Sieger sende bir gaza gelme kardeşim be bi gelme be. 🤣

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Şimdi bu adamlar gelse bizden forum sitelerini yapmamızı istese ben yapmayacak mıyım? O zaman da bana düşmüş olacaklar ama değil mi? ☺️ Aynı şey, olayda henüz Ceo açıklama yapmadı.

@WickedWitch ayrıca karşınızdaki bir kuruluş, gamegami silkroad ile varolmadı. Bu unutulmamalı. Ayrıca ortada bir yatırım var, konu her ne olursa olsun yatırım göz ardı edilemez. Biz korktuk demedik, bu lisans anlaşılması duyulduğunda bizlere ihtar gönderilme olayı yoktu. Biz yine de her zaman dedik, sonuna kadar destekçileriyiz. Biz ekmeğimizi bu işten kazanmıyoruz bizim için hiç problem değil dedik. İhtar gönderecekleri duyuldu, bize yollamalarına gerek bile yok dedik. Biz destekçiyiz ne istenirse yaparız. Reklam ve tanıtım içeriklerimizi kaldırdık.

Kandıracaksa da bunlar kandırsın kardeşim, kazanacaksa da bunlar kazansın. Yatırım yapmışlar. 3-5 pay veren piyasanın ****** ****** ne idüğü belirsiz onun bunun çocukları kazanacağına bunlar kazansın. İşini hakkıyla yaparlarsa vallahi kazansın. Hakkıyla yapan varsa vallahi hepsi kazansın.

Bizim kaybedecek bir şeyimiz olmadığı için, destekçi olmayı çok rahat bir şekilde kabul ettik. Kaybedecek bir şeyi olanlar düşünsün. Orası burası diye konuşmayın. Herkesin fikri, düşüncesi ve aldığı karar kendine. Milletin arkasından atıp tutarsınız sonra bir anda nedense kıymete biner. Yapılanları yaşanılanları hiç bir zaman unutmayın, bu piyasayı bu duruma getirenleri unutmayın.

Ekmeğinden bir parça alındığında ciyak ciyak konuşan insanları unutmayın. GameGami şu piyasayı temizlesin, adam akıllı bir hizmet versin. Tekel olan onlar olsun, sonuna kadar destekleyeyim, destekleteyim açık ve net.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Şimdi bu adamlar gelse bizden forum sitelerini yapmamızı istese ben yapmayacak mıyım? O zaman da bana düşmüş olacaklar ama değil mi? ☺ Aynı şey, olayda henüz Ceo açıklama yapmadı.

Kardeşim haklısın ama benim takıldıgım olay su kapatmak isteseler mail bile atmadan kapatırlardı ama öyle birşey yaparlarsa nerde reklam yapıp oyunculara ulaşacaklardı dimi kimse bilmez etmezdi suan 2 seçenek cıkıyor ya sözünü tutup pvpleri kapatacak saten reklamınıda yaptı artık bi problemi yok yada hiç bişe yapmadan tükürügünü yalayacak ben şahsen 1 tl para kazanmamış biriyim silkroaddan ihtiyacımda yok çok şükür fakat ben 5 6 yıldır sro oynamıyorum belki bende oynayabilirdim fakat artık hiç güvenemedigim için şu yaptıkları şeyler içten içe benide bitirdi güvenimi tamamen sarstı ortada sadece gamegaminin yatırımını görüyorum acıkcası baskada birşey göremedim firmanın yaptıgı videolar olsun discord olsun hep berbat su videoları pvp sw yapmıyor sizde biliyorsunuz yani iyi yaptıgı şeye iyi diyorsanız kötüyede kötü diyeceksiniz tabiki sro kitlesini tatmin edemeyiz genelini siyah ve beyaz gibi grisi yok neyse cok uzadı artık ben gamegami hakkında bir daha konusmuyucam iyi akşamlar

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
herseyı gecın joymaxın orjınal sıtesınde bıle belırtıldı joysro boyle bır yuku kaldıramaz lısans alamaz yanı panel benzerlıgıne bırsey dıyemem lakın ısro tarzındada sıte yapa bılırdı ama adam turk oyuncularının nekadar rekabetcı oldugu bıldıgı ıcın boyle bır panel gırısımınde bulundular bence :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.