Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Silkroad Online Türkiye - Kapalı Beta Hakkında (21 Eylül - 4 Ekim)

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Başından beri söylüyorum vsro org ve maxi aptallık etti bunların reklamlarını yaptı yaptırıldı yalandan 2 mail attılar nasılsa inanırlar mahkeme vs avukat isimleri vs inandırıcı bi şekilde ne oldu maxi hayatta diger siteyi biliosununuz ex.. Kapattı niye yemedi korktu cahil çünki ümit bey verdi cevabını gamegami boş bir teneke reklam yapmak için yalandan kapatıcaz diye güzel bir senaryoyla para bile harcatmadan tüm sro kitlesini üstüne cektiler insanların aklı var abi gidip pvp oynayın demiyorum isroda demiyorum ama böyle oyunlara bola para yatırmayın paranıza yazık tamamen vurgun üzerine kurulu bir oyun bu ve bunun gibiler isro bile abi çok oynamak istiosan git düzgün 3 aylık pvp oyna zevkini al çık zaten sronun kaderi bu 10 yıl aynı hesabı napıcan oyunun mekanigi bu şekilde
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Joy sro zaten buna alışkın herşeyi copy paste atıyor adamda hiç utanma yok electu.s tan çekiyor 1e1 yeni joysro şeysi diye bide paylasıo forumsa 😂 adamda haklı trde oyuncu kitlesi ne bilsin alışmışlar copy paste atmaya joy burdasa görüyoruz adam daha oyun içi npc ismi yazmamış millet oynuo sanırım serveri tutmayan insanların sorunu bu nasıl daha adaletli özgün kaliteli bir server yaparız yerine nasıl vurgun yapar para kaldırır kısa sürede açıp kapatırız diye düşünümüyorlar 😂
tr.joymax.com olayını nasıl açıklıyorsun ?

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,933
Ödül Puanları
113
Valla ben arkadaşlarımla beraber devam etmeyi düşünüyorum. Origin Online'a en azından beraber fgw yapıyoruz sohbet dönüyor eğlenceli oluyor. :)

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Sadece reklam yapmak amaçlı yaptıklarını söyledim her zaman

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Sadece reklam yapmak amaçlı yaptıklarını söyledim her zaman
Diyorsun ki "2 mail mahkeme ve avukat isimleri felan attılar inandırıcı bir şekilde".Videoda gösterilen gizli GSM kısmının kodlarını inceledin mi ? Email kısmının class ve ıd değerleri ile aynılar.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Kardeşim atılan mailin yalan oldugunuda söylemedim anlamadın hala sanırım 😂 bu yaptıkları sadece reklam amaçlıydı dedim bu soruyu bana sorucagına bence gamegsmiye sor neden pvpleri maxiyi kapatmadınız hala diye he kapansın eywallah birşey diyemem bende güvenirim gamegamiyw ama şuan öyle birşey söz konusu değil

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,146
Ödül Puanları
303
Valla benim güvenim ne kadar umurlarında olur bilmiyorum ama bi kere sarsıldı bi daha iksende toparlayamam, çok zor bi ihtimal. Koskoca şirketin panel kodlayacak bir kişisi mi yok joysro'yu kopyalıyor, çalıyor ya da onlara yaptırıyor her ne haltsa.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Kardeşim atılan mailin yalan oldugunuda söylemedim anlamadın hala sanırım 😂 bu yaptıkları sadece reklam amaçlıydı dedim bu soruyu bana sorucagına bence gamegsmiye sor neden pvpleri maxiyi kapatmadınız hala diye he kapansın eywallah birşey diyemem bende güvenirim gamegamiyw ama şuan öyle birşey söz konusu değil
Bunu reklam için yapmaları bir şey değiştirmez.Adamın elinde kapı gibi lisans varsa paşa gibi dediğini yapacaksın.Ergen tavırlarıyla asarım keserim dersen kapına tebligat geldiğinde durumun ciddiyetini anlarsın.O bahsettiğin malum site sanıyorum KKTC kuruluşlu olduğu için rahat davranıyor.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,933
Ödül Puanları
113
Valla benim güvenim ne kadar umurlarında olur bilmiyorum ama bi kere sarsıldı bi daha iksende toparlayamam, çok zor bi ihtimal. Koskoca şirketin panel kodlayacak bir kişisi mi yok joysro'yu kopyalıyor, çalıyor ya da onlara yaptırıyor her ne haltsa.
Kim üzdü @Sieger'imi!!!!

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.