Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Silkroad Server Sahipleri Hakkında

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Selamun aleyküm Arkadaşlar ben vsro'ya 2011 tarihlerinde başlamış server devralmış 3 yıl sorunsuz yönetmiş bir arkadaşınızım kişisel nedenlerden dolayı silkroad'a ara vermek zorunda kaldım 2014'te
ve Şuan Salgın hastalık nedeni ile evimizde cansıkıntısından yeniden bir cogumuz başlamış bulunmakta . Sizlerden Ricam Düşünceleriniz nedir ne değildir bilemiyorum benim düşümcem şuki içine edilmiş bir silkroad piyasası var ve Programcılar Editörler Silkroad Server Sahipleri Gelin Bu Piyasaya Hep birlikte Yeniden yön verelim Cıkarcı Paycı Komisyoncu bilmem neci Tehtidkar tavirlarla Serverina musallat olan playerin Tehtidkar arzularına boyun eğmek zorunda kalan server sahipleri Gelin Hep birlikte Vsro.org aracılığı ile sizlere Sesleniyorum Bu piyasa Bizler birlik olmazsak bir kural vs yönlendirme yapmazsak freni patlamış kamyon gibi yokuş aşagı duvara toslar durursunuz Herkes kendince bir emek harcıyor Kıymet bilmeyen playerlar cıkarcı kişilikler 2 yüzlülüklere bir dur demenin vaktidir Herkese Teşekkür ediyorum

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Selamun aleyküm Arkadaşlar ben vsro'ya 2011 tarihlerinde başlamış server devralmış 3 yıl sorunsuz yönetmiş bir arkadaşınızım kişisel nedenlerden dolayı silkroad'a ara vermek zorunda kaldım 2014'te
ve Şuan Salgın hastalık nedeni ile evimizde cansıkıntısından yeniden bir cogumuz başlamış bulunmakta . Sizlerden Ricam Düşünceleriniz nedir ne değildir bilemiyorum benim düşümcem şuki içine edilmiş bir silkroad piyasası var ve Programcılar Editörler Silkroad Server Sahipleri Gelin Bu Piyasaya Hep birlikte Yeniden yön verelim Cıkarcı Paycı Komisyoncu bilmem neci Tehtidkar tavirlarla Serverina musallat olan playerin Tehtidkar arzularına boyun eğmek zorunda kalan server sahipleri Gelin Hep birlikte Vsro.org aracılığı ile sizlere Sesleniyorum Bu piyasa Bizler birlik olmazsak bir kural vs yönlendirme yapmazsak freni patlamış kamyon gibi yokuş aşagı duvara toslar durursunuz Herkes kendince bir emek harcıyor Kıymet bilmeyen playerlar cıkarcı kişilikler 2 yüzlülüklere bir dur demenin vaktidir Herkese Teşekkür ediyorum
O kadar şey yazmışsın ne yapmamız gerektiğini yazmamışsın :rolleyes:

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Vay be hatip gibi...

Arkadaşım o yukarıda saydığın gruplardan işini adam gibi yapmayan sırf cebime 40 kuruş fazla girsin diye neredeyse oyunundaki smcyi satabilecek kadar yüzsüz ve kişiliksiz insanlar sayesinde bu oyun şuan bu halde. İnsanların ay zarar ederim batar param korkusu olmayıp bu kitlelere pislik vasıfsız muamelesi yapmaya cesareti olduğunda senin söylediklerin gerçekleşebilir.

D.n :
İşini hakkıyla yapan herkes baş tacımızdır. Yukarıdaki cümleler asla ve asla onları kapsamamaktadır.

Alınan Beğeni
267
Ödül Puanları
43
Hocam açtığım serverde 20 kişi oynuyor sadece 20 ama yapacak bir şey yok sunucunun zamanı bitene kadar oynasınlar her yazan guild masterı reel para istiyor oyunda item istiyor bilmem ne istiyor o yüzden gururumuzla durur 20 kişi oluruz daha iyi

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
boşa isyan etmeyin bu kitle bunu istiyor :p siz şey felan mı sanıyorsunuz sadece sro oyuncularımı böyle sanıyorsunuz ? o eski masum oyuncular biz çocukken vardı şimdi kitlenin yaşı büyüdü Türkiye şartlarına ayak uydurmaya başladılar.
adam kayırmacılık ve rüşvet kültürü = Türkiye kültürünün vazgeçilmez ikilisi.
çıkar ve kazanç var olduğundan bu yana dünya üzerinde var olan ve hayat şartlarının ağır, eğitimin düşük olduğu gelişmemiş ülkelerde daha da belirgin şekilde kendini göstererek yaşamın her alanını etkisi altına alan durum, yaşadığınız ülkeyi ve insanını iyi tanıyın, olmayacak şeylerin hayalini kurmayın.

paysız, eş dost çağırmadan, sıfır yardımlı bir oyunun tutma ihtimali %20 bile değil. isteyen denesin 5 server açsın 1 tanesi tutacak mı buraya yazsın.(tutma kriteri kişiden kişiye değişebilir bana göre +500 Tekil oyuncu)

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
O kadar şey yazmışsın ne yapmamız gerektiğini yazmamışsın :rolleyes:
abi isyan vs değil bu bunları bu şekilde alıştıranların önünü birlik olarak kesersin yapmamız gereken bir topluluk oluşturup hep birlikte bir kararlar almak ve uygulamak bu kararları uygulayan arkadaşları desteklemek ?

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Vay be hatip gibi...

Arkadaşım o yukarıda saydığın gruplardan işini adam gibi yapmayan sırf cebime 40 kuruş fazla girsin diye neredeyse oyunundaki smcyi satabilecek kadar yüzsüz ve kişiliksiz insanlar sayesinde bu oyun şuan bu halde. İnsanların ay zarar ederim batar param korkusu olmayıp bu kitlelere pislik vasıfsız muamelesi yapmaya cesareti olduğunda senin söylediklerin gerçekleşebilir.

D.n :
İşini hakkıyla yapan herkes baş tacımızdır. Yukarıdaki cümleler asla ve asla onları kapsamamaktadır.
aynen öyle dostum bizlerde hep birlikte işini adam gibi yapan temiz arkadaşlara destek olalım benim düsüncem bu yönde sadece kendi serverimi düsünmüyorum insanlardaki silkroad sevgisini bitirmişler herkes yılmış yerini cıkarcı 2 yüzlü oyuncular almıs bizler birlik olursak eski kitleyi kazana biliriz herşey bizlerin elinde bizler piyasayı boş bıraktıkca meydan bu tarz kişiliksizlere kalıyor

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
boşa isyan etmeyin bu kitle bunu istiyor :p siz şey felan mı sanıyorsunuz sadece sro oyuncularımı böyle sanıyorsunuz ? o eski masum oyuncular biz çocukken vardı şimdi kitlenin yaşı büyüdü Türkiye şartlarına ayak uydurmaya başladılar.
adam kayırmacılık ve rüşvet kültürü = Türkiye kültürünün vazgeçilmez ikilisi.
çıkar ve kazanç var olduğundan bu yana dünya üzerinde var olan ve hayat şartlarının ağır, eğitimin düşük olduğu gelişmemiş ülkelerde daha da belirgin şekilde kendini göstererek yaşamın her alanını etkisi altına alan durum, yaşadığınız ülkeyi ve insanını iyi tanıyın, olmayacak şeylerin hayalini kurmayın.

paysız, eş dost çağırmadan, sıfır yardımlı bir oyunun tutma ihtimali %20 bile değil. isteyen denesin 5 server açsın 1 tanesi tutacak mı buraya yazsın.(tutma kriteri kişiden kişiye değişebilir bana göre +500 Tekil oyuncu)
ben isyan etmiyorum ben kendi adıma söyleyeyim hic bir zaman adam kayırmadım pay vs yardımda yapmadım hic bir playeri ayırmadm suan sadece sistemi oyunları tutsun diye değil daha fazla kar kazanmak adina pay sistemine ceviren yönlendirenler yüzünden ortam bu şekile dönmüş şimdi paysız oyun isteyende var benim düşüncem eğer birlik olunursa bu işler yeniden eskiye döne bilir hep birlikte bir ortam oluşturup doğru kararlar alınıp birlikte uygulanırsa paycı swler belli bir zaman sonra alım satım işi olmayacakları için ya kapatacak ya isim değiştirip yeniden deneyecek zaten hep böyle vurkac yapmıyorlar mı ?

Ü

Üye silindi 3096

Emin ol 1 K oyuncun olduktan sonra pay vermeye başlarsın 😃 1 K oyuncu görmediğin için böyle diyorsun 🙂

pay sadece (para değil oyun içi diğer oyunculardan 1:0 üstün tutacak herşey)

kim vermiyorum diyorsa yalan diyordur siegerin dediği gibi pay verirsin 7-8 katını kazanırsın

Guild başkanını mutlu ettikten sonra oyuncuların önemi yok Nasılsa guild masterlerine göre sanırım tam emin değilim adamda bu nasıl + basmış presi var bende alayım der pre vs alır işte bu sana 7-8 kat gelme olayı sanırım 😂

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Emin ol 1 K oyuncun olduktan sonra pay vermeye başlarsın 😃 1 K oyuncu görmediğin için böyle diyorsun 🙂

pay sadece (para değil oyun içi diğer oyunculardan 1:0 üstün tutacak herşey
ben 2011 2014 te 1.5 k tekil oyuncuyu serverim data basesi ile birlikte sunucu firmasına 1 kurus almadan bırakmıs biriyim ;) ozamanda pay vermedim yine vermem

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.