Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Silkroad Server Sahipleri Hakkında

Ü

Üye silindi 3096

ben 2011 2014 te 1.5 k tekil oyuncuyu serverim data basesi ile birlikte sunucu firmasına 1 kurus almadan bırakmıs biriyim ;) ozamanda pay vermedim yine vermem
O zamanlar o kadar uyanık değillerdi ifşalar yoktu şuan çoğaldıkça millet öğreniyor 😂

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Emin ol 1 K oyuncun olduktan sonra pay vermeye başlarsın 😃 1 K oyuncu görmediğin için böyle diyorsun 🙂

pay sadece (para değil oyun içi diğer oyunculardan 1:0 üstün tutacak herşey)

kim vermiyorum diyorsa yalan diyordur siegerin dediği gibi pay verirsin 7-8 katını kazanırsın

Guild başkanını mutlu ettikten sonra oyuncuların önemi yok Nasılsa guild masterlerine göre sanırım tam emin değilim adamda bu nasıl + basmış presi var bende alayım der pre vs alır işte bu sana 7-8 kat gelme olayı sanırım 😂
hic bir zaman 1 kişi yada 1 guilde oyunuma başlaması icin birşey vermedm bu tür isteklerde bulunanların hepsine yol verdim ve sslerinide bir cok kez paylaştım yani bu kişilik meselesi

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
O zamanlar o kadar uyanık değillerdi ifşalar yoktu şuan çoğaldıkça millet öğreniyor 😂
bak bunu server sahipleri bu şekilde yapıyor eğer bunların önüne server yöneticisi gecmez pişpiklerse tabiki daha sonra serveri bırakırız sunu bunu ver vermezsen söyle olur falan filan tavırları yaparlar benim hedefim hep temiz oyuncu oldu 3 kağıtcılar istediğini bulamayanlar herzaman camur adamdır her sw batırır ben kendimden eminsem o camur bana yapışmaz herzaman hak yolunu bulur

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
hic bir zaman 1 kişi yada 1 guilde oyunuma başlaması icin birşey vermedm bu tür isteklerde bulunanların hepsine yol verdim ve sslerinide bir cok kez paylaştım yani bu kişilik meselesi
Şimdi söyle düşün cok oyuncu var hic bir sw sahibi hic birşey vermese bunlar bu oyunu hepsimi bırakacak tüm swler böyle oldgu sürece bence sorun kalkmıs olur 3*4k player ile pay verip oyuncu toplayan adamların swlerine zaten gidemezler gitselerde zevk alamazlar sende bi düsün istersen he sen pay verme taraftarıysan onu bilemem :)

Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Konusmussunda boş konuşmuşsun bu millet bunu istiyor çok kafaya takma

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
abi isyan vs değil bu bunları bu şekilde alıştıranların önünü birlik olarak kesersin yapmamız gereken bir topluluk oluşturup hep birlikte bir kararlar almak ve uygulamak bu kararları uygulayan arkadaşları desteklemek ?
Bu kararları uygulayan adamlar Joyhubı açtı oraya destek verebilirsin.Başka türlü önünü keseyim engelleyim felan onlar çokta gerçekçi değil.

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Konusmussunda boş konuşmuşsun bu millet bunu istiyor çok kafaya takma
bu millet bunu istemiyor vur kaccıların işine geldiği icin böyle yapıyorlar sen oyuncu degilsin anlaşılan kafaya takmadediğine göre sen emek ver birşeyler yap adam vursun parayi kacsın :) ben herkes icin bir düsünce ortaya koydum bu düsüncede olup elinden birşey gelmeyen arkadaşlar icin bir topluluk oluştrulmalı

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
birlik olunursa gerçekci olur lafta kalmaz ;)
ben Kesinlikle o sw nin cok playere var bunun az yada birilerini karalama amaçlı birşeyler yapmıyorum playerini tutana helal olsun hic bir server ile server sahibi ile ne kazanmış ne kaybetmiş işim olmaz Sadece Silkroad in icine etmişler Elimizden birşeyler geliyorsa hep birlikte birlik olup doğru olanı desteklemek adina böyle birşey paylaştım Bir cok arkadaş player server sahibide bu durumları yaşamakta yani A serveri olur b serveri olur sonucta Zevkler ve renkler tartışılmaz playerlar kendi sevdiği cap ve Dg'ye göre sisteme göre sw secer Adam gibi birşeyler yapılırsa Bu piyasa düzeltilir Kimse item satmasin demiyoruz İsro da cok char item vs sattim Önemli olan Temiz bir yönetim Birlik beraberlik Nasl tüm Esnafların Bir odası varsa Bu tarz bir Topluluk yaratıla bilir Üye olunur bir birine destek olunur Piyasada vur kac yapanlar ayıklanır bunlar yapılırsa güzel şeyler olur

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.