Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sky Temple Mob Sorunu

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar Sky Temple'de hiç bir sorun yok ama mobları ekleyince GameServer açılıyor 3 saniye donuyor 5 saniye sonra da otomatik olarak kapanıyor belki spawn rate alakalıdır diye spawn rateye en düşüğe çektim ama yine de aynı hatayı veriyor nasıl çözebilirim?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Bağlanmam zor ancak yaptıklarını detaylıca burada paylaşırsan daha ayrıntılı yardımcı olabilirim.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Bağlanmam zor ancak yaptıklarını detaylıca burada paylaşırsan daha ayrıntılı yardımcı olabilirim.
Hepsi dursun sadece refobjcommon dan silsem gameserver açılıyor bir tek Sky Temple moblarını refobjcommona ekleyince donuyor. Başka item olsun mob olsun eklediğimde sorun çıkmıyor sebebi ne bunun?

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar kaç gündür çözüm arıyorum ama bulamadım Sky Temple mobu ekleyince neden GameServer donup kapanıyor yok mu bilen?

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,054
Ödül Puanları
93
Kardeşim Mobları eklemeden önceki DB yedeiğin var ise eğer..
o yedeği kur ..

bu açtığım konudaki textleri excute et %100 Sorunsuz Mobları eklemiş olacaksın

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,054
Ödül Puanları
93
Eğerki Benim Eklediğim Moblarıda beğenmezsen Databasenizde bulunan istediğiniz mob ile değiştirmek için bu kodu Kullanın..

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Bana skytemple nin orijinal mobları lazım bro hiç bir eklemede hata vermiyor gameserver donmuyor bu skytemple mobları ekleyince kapanıyor hala çözemedim.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
Eğerki Benim Eklediğim Moblarıda beğenmezsen Databasenizde bulunan istediğiniz mob ile değiştirmek için bu kodu Kullanın..

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Bunu kullanırsa eğer;
Sen Akeru'ları eklemişsin, bu kod ise Akeru'ların olduğu slottaki mobları değiştirecek.
Yani Alex'te ki Akeru'larıda tamamen değiştirir.

Sky Temple'de ki mobları değiştirmesi için Tactics'e girdi yaptığın ID'de ki ObjID mob ID'lerini değiştirmesi gerekli.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.