Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sky Temple Mob Sorunu

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar Sky Temple'de hiç bir sorun yok ama mobları ekleyince GameServer açılıyor 3 saniye donuyor 5 saniye sonra da otomatik olarak kapanıyor belki spawn rate alakalıdır diye spawn rateye en düşüğe çektim ama yine de aynı hatayı veriyor nasıl çözebilirim?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
Bana skytemple nin orijinal mobları lazım bro hiç bir eklemede hata vermiyor gameserver donmuyor bu skytemple mobları ekleyince kapanıyor hala çözemedim.
Mobları toplu ekleme, tek tek ekle dene.
Birinde elbet hata vardır ki eklenmiyordur.
Toplu eklemelerde hatanın nerde olduğunu bulman imkansız eğer GS'de hata vermiyorsa...

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
deneyim tek tek olmaz ise herhalde Shard dosyası bozuk
Tek tek denersen olacaktır, çünkü birinin girdisinde hata var o yüzden GS açılmıyor.
Files içerisine kullandığın Data'yı tamamen çıkartmayı da unutma. Yeni eklediğin moblar falan varsa o data'yıda okuyamıyor olabilir.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Hepsini tek tek denedim bu kodları deneyince hata veriyor bunlarda ki sorunu nasıl çözebilirim?

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Hepsini tek tek denedim bu kodları deneyince hata veriyor bunlarda ki sorunu nasıl çözebilirim?
Bu .bsr'ler sv files içinde ki Data'da ekli mi?

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
Evet ekli.

Data\res\mob yolunda olması gerekiyor dimi? Eğer bu yol ise ekli.
Client datasına import etmen gerekli onları, import ettiğin dosya yoluna serverfiles içerisinede atman gerekli.

Ek olarak, bu moblar DB'de de ekli olması gerekli.
Ekli ise oyuna gir, bu mobları konsoldan spawn et, sorunsuz spawn oluyorlar mı önce onu dene.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Client datasına import etmen gerekli onları, import ettiğin dosya yoluna serverfiles içerisinede atman gerekli.

Ek olarak, bu moblar DB'de de ekli olması gerekli.
Ekli ise oyuna gir, bu mobları konsoldan spawn et, sorunsuz spawn oluyorlar mı önce onu dene.
ServerFiles dosyasının içinde ki data klasörün de skytemplenin bsr uzantılı bütün mobları var DB'ye nasıl ekliyorum mobu bilmiyorum birde diğerlerini ekleyebilirsem giricem oyuna

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
ServerFiles dosyasının içinde ki data klasörün de skytemplenin bsr uzantılı bütün mobları var DB'ye nasıl ekliyorum mobu bilmiyorum birde diğerlerini ekleyebilirsem giricem oyuna
Sen mob'ları DB'ye eklemeden spawn eklemeye mi çalışıyorsun? :D

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Hem DB'ye hem de cliente ekledim hata vermeyenleri ama hata verenleri nasıl ekleyecem

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.