Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü SR Module Manager Hatası

C

cankaya57

vsro certi açtıktan sonra filesler'ı açtığımda 6 tane files hata veriyor ve sorunu çözmedim. saaa.png

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Ne hatası veriyor, hata veriyor deyip konu açmanız sorun çözmez.

Görsel yok, hata ile ilgili bir yazı yok, nasıl çözümleyelim ya da fikir sunalım?

Ek olarak, konu başlığınız kurallara uymuyor. Forum kuralları okuyunuz: Forum Kuralları

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
Ne hatası veriyor, hata veriyor deyip konu açmanız sorun çözmez.

Görsel yok, hata ile ilgili bir yazı yok, nasıl çözümleyelim ya da fikir sunalım?

Ek olarak, konu başlığınız kurallara uymuyor. Forum kuralları okuyunuz: Forum Kuralları
Bu arkadaş sorunlu kardeş düşünmeden hareket ediyor yardımı hak etmediğini düşünüyorum bir zamanlar yardım etmiştim keşke etmeseydim

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
senin derdin sorunun ben senden habersiz oyun kurmamdı. gururuna yediremiyorsun.

ÇÜNKÜ KARAKTERSİZ BİR İNSANINN TEKİSİN HEM BENİ DOLANDIRDIN SUNUCUMU ÇALDIN HEMDE BANA BURDA TANATANA YAPIYORSUN
Banane senin oyunundan yardımları hak etmediğini düşünüyorum kardeş özelden ettiğin küfürü ben sana gösterecem

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Bu arkadaş sorunlu kardeş düşünmeden hareket ediyor yardımı hak etmediğini düşünüyorum bir zamanlar yardım etmiştim keşke etmeseydim
Öncelikle kardeşiniz değilim ve "kardeş" hitabını seven biri değilim, üsluba dikkat edelim.

Sonrasın da ise, burası forum bilgimi paylaşır, önerimi veririm gerisi ona kalmış.
Aranızda bir sorun, şikayet varsa forumda delilleriniz ile konu açarsanız, gerekeni yaparız.

Forum kurallarına uyalım.
Konu içerisinde ki hakaret ve tartışma içeren post'lar temizlendi.

Oyla 0
C

cankaya57

Öncelikle kardeşiniz değilim ve "kardeş" hitabını seven biri değilim, üsluba dikkat edelim.

Sonrasın da ise, burası forum bilgimi paylaşır, önerimi veririm gerisi ona kalmış.
Aranızda bir sorun, şikayet varsa forumda delilleriniz ile konu açarsanız, gerekeni yaparız.

Forum kurallarına uyalım.
Konu içerisinde ki hakaret ve tartışma içeren post'lar temizlendi.
sorunum hala çözülmedi ve sana kardeş diyen kimse yok

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
sorunum hala çözülmedi ve sana kardeş diyen kimse yok
Forum kurallarını okuyun ve forumun nasıl kullanıldığını öğrenin.

Alıntıladığım mesaj sizin mesajınız değildi, burada emri vaki yaparakta sorun çözümü beklemeyin.

Oyla 0
C

cankaya57

rahatsızlıgımızdan dolayı özür dilerim. arkdaş sürekli ne zaman konu açsam bi ters cevaplar bi derdin varsa özelden yazarsın burda bu konuya buna yardım etmeyin bunu buna yapmayın gibi davranışlar hoş karşılanmacagını ben biliyorsam bu adamın da bilmesi gerekiyor. olayı başlatan o.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

böyle birşey paylaşmak sizce hiç hoş bi davranış mı ?

düşünmeden haraket etmiyorum bilmediğim şeyleri bilen bi kişden yardım isteyerek öğrenmek istiyorum benim tek suçum da buydu ilginiz için teşekkür ederim iyi günler.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.