Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü sro oynayan arkadaşlar fikirleriniz gerek

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Old ItemMall,OldLogin,Old chat olmadımı bi anlamı kalmıyor 'oldschool' ifadesinin. Piyasanın şu duruma geldiğini düşünürsek 120 PvP premium satabilirsin bir tek 2k TL ile girersen bu işe kat fazlasını kazanır çıkarsın.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
7 yıldır private serverlerde gezen biri olarak şunu söyleyebilirim. Bilenler bilir sronun 2005-2009 döneminde char kasmak zulüm idi her ne kadar ozamanlar bot olarak sroking kullanmış olsamda botla bile kasmak çok zordu şuanki isro gibi değildi 30-40-50 lvl char yaptikmi 50-100m gold satin alıp chara sos-som set düzerdik gold değerli idi. Çıkar peceleri takip pvp atardik, her lvl in tadı vardı kısaca. Bana kalırsa 80 cap şuanki 1x exp rate oranını misal veriyorum 1000000 ise bunu 2000000 a çıkarıp çok zor 80 cap chn-eu server açılabilir. Silk tamamen para ile olmalı, oyuna kazanma sistemi eklemek saçma oluyor çünkü genelde playerlerin amacı para yatırıp şekil yapabilmek ve artık herkes de dress görmekten sıkıldık artık garment kıyafetlerle havalı gezebilmek gerek benim görüşüm.(80lvl e ulaşmak isro ratesiyle artık basit botlar yüzünden ondan isrodan 2x daha zor rate olsun dedim, böylelikle onglarda yada penonlarda daha uzun süre eğlence ve sohbet donebilsin ve düşük lvl de pvp atan adamlar görelim.)onun haricinde bu awaken sistem fln bunlar gerçekten miğde bulandirmaya başladı, silahımız kaç dg ise öyle kalsın ve 8dg silahlarda genel olarak en sevilen tasarıma sahiptir. Yıllardır 30-40 lvl hesapla CTF yapmaya hasretim, ctf ye etkili ödül eklenerek güzel bir aktivite oluşturulabilir. Job önemli hususlardan biri, su altı yada saçma sapan donwhang tepelerinden açıklı yerlerden çekmek saçmalık, onun yerine togui yada petra mapı üzerine özel bir kervan yolu yapılabilir(kazancı yüksek) böylelikle aktif job kullanımı olur keza en sevdiğim şeylerden biridir thieflik yapmak heleki traderin kardeş kesme etme ayıptır demesi daha çok haz veriyor :ROFLMAO: yani benim fikrim bu yönde dahada eklerimde fazla uzamasın ana hatları bu şekilde olursa eminimki piyasada pek çok kişi akın edecektir, en başta ben.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
Boşver editleri çok iyi bir reklam yapmaya çalış zaten oynayacak olan kitlenin çoğu hazırlamış olduğun tanıtımı dahi okumayacaktır.

Yani demem o ki taktik maktik yok bam bam bam :p

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
arkadaşlar sonunda kafama gore bır db buldum
I6sJzr.jpg

fikir olarak Vale düşüncelerini baz aldım ve tabanı 70 lv ile baslıyor
Bu arada ben seçenekler arasından kendimi seçmeye zorunlu hissetmişim nedense :ROFLMAO: Yeni fikrim 70 Cap ☕
düşünce olarak Spare miraç kardeşimizin 80 cap ile devam ediyor
Tamamen old sistem olabilecek 80 cap bir server, çok abartılı olmayacak bazı düzenlemeler ile sadece chinese olacak şekilde bence her zaman ihtimali var. Editler çok abest ve abartılı olmamalı ve silk satışlı olmalı fakat oyuncuya kolaylıklar sağlanmalı. Old kastım, Old görünüm zor exp rate.
NbUOY7.png

guard için teşekkür ederim güzel bir guard furkan ellerine sağlık
oyun ıcınde 6 adet gun yuzune cıkmamıs yerler olacak
ılk olarak ozel pvp bolgesı fınal salonu burası olacak
RQ53jA.jpg

ıcınde 6 adet odası bulunan gorunce cok kısın sasıracagı bır bolgemız pvp ve unıg keseceklerı yer
Cfoc8D.jpg

database abartının aksıne tamamen dogal bır db olarak tasarlanacak agent ve gameserver içinde ufak dokunuslar ile
yuku %65 azaltarak mob sayılarını artıracagız alt resim ornegı
j1Yhd2.jpg

deneme amaclı 10 bin tg ve sıfır lag

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.