Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Stat Scroll eklerken beklenmedik hata

TOGi

.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar,
Kullanıldığında disconnect yaptıracak şekilde bir Reset Stat Scroll ekledim.
Tüm fonksiyonlar çalışıyor statlar olması gerektiği gibi sıfırlanıyor fakat client içerisinde bir hata yazısı alıyorum.
Bu yazıya sebep olan şey nedir nasıl düzeltebiliriz. Konu hakkında önerisi olan var mı?

Adsız2.png

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,108
Ödül Puanları
113
skilleffect.txt düzgün ekledinmi ?

TOGi

.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
yok ondan dolayı sanırım onu nasıl ekleyebilirim. skilleffect.txt yi düzeltmedim

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Scroll şehir dışında çalışıyorsa oyuna eklenmesi büyük hata. Şehir içinde çalışıp şehir dışında çalışmayan değişken yoksa kullanmanızı tavsiye etmem. Haricen panelden yaptırırsınız.
Skill ID hatada yazıyor zaten. Tahminimce o ID ile return scroll satırlarının kopyası alınarak skilleffecte eklenirse düzelecek.

TOGi

.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
skilleffect.txt içerisine en son satıra eklememin bir mahsuru varmı?
birde skilleffect.txt i değiştirdiğimde patch yaptığımda client crash oluyor. skilleffect.txt içerisine nasıl bir ekleme yapmam lazım crash olmaması için.

-----
Crash problemini çözdüm kullandığım pk2 editör eksik çıkardığı için crash yiyormuşum. Farklı bir pk2 editör kullandım.
Return scroll kopyasını en alt satıra eklediğimde işe yaramadı gine aynı hatayı alıyorum

Scroll şehir dışında çalışıyorsa oyuna eklenmesi büyük hata. Şehir içinde çalışıp şehir dışında çalışmayan değişken yoksa kullanmanızı tavsiye etmem. Haricen panelden yaptırırsınız.
Skill ID hatada yazıyor zaten. Tahminimce o ID ile return scroll satırlarının kopyası alınarak skilleffecte eklenirse düzelecek.
@DragonSlayer sadece şehir içinde çalışması için item param değerlerine bi ekleme mi yapılıyor yoksa prosedur üzerinden mi ekleniyor.
Param değerlerinde nasıl bir değişiklik yapmalıyım?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
skilleffect.txt içerisine en son satıra eklememin bir mahsuru varmı?
birde skilleffect.txt i değiştirdiğimde patch yaptığımda client crash oluyor. skilleffect.txt içerisine nasıl bir ekleme yapmam lazım crash olmaması için.

-----
Crash problemini çözdüm kullandığım pk2 editör eksik çıkardığı için crash yiyormuşum. Farklı bir pk2 editör kullandım.
Return scroll kopyasını en alt satıra eklediğimde işe yaramadı gine aynı hatayı alıyorum

@DragonSlayer sadece şehir içinde çalışması için item param değerlerine bi ekleme mi yapılıyor yoksa prosedur üzerinden mi ekleniyor.
Param değerlerinde nasıl bir değişiklik yapmalıyım?
Paramlarla ilgili değil. Proc içinde olması gerekli. Eve geçince arşivime bakarım duruyorsa vereyim

TOGi

.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
@DragonSlayer Yardımların için teşekkür ediyorum. Proca sadece o karakterin görebilecegi şekilde bir uyarı mesajı ekleyebiliyormuyuz? Notice gibi de olabilir hata mesajı gibi de olabilir. Şehir dışında kullanılamaz diye

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
@DragonSlayer Yardımların için teşekkür ediyorum. Proca sadece o karakterin görebilecegi şekilde bir uyarı mesajı ekleyebiliyormuyuz? Notice gibi de olabilir hata mesajı gibi de olabilir. Şehir dışında kullanılamaz diye
Eşyanın TT_DESC açıklamasına yazman mantıklı çünkü o dediğin guard ya da fixer üzerinden yapılması gerek.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.