Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Stat scroll

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşlar,

Tüm text dosyalarım PC'den silindiği için sizden bir ricam var
Stat scroll _AddTimedJob daki kodu elimde yok sizden ricam varsa onu paylaşabilir misiniz?
Scroll sadece townda çalışıyordu (bug önlemek amacıyla) eğer dışarda basılıyorsa şehre ışınlayıp scrollu geri veriyor ama townda basıldığında ise statları sıfırlıyordu

Xena

.
Alınan Beğeni
1,161
Ödül Puanları
93
Böyle yapma bence ilk önce bi tablo oluştur scroll basınca o tabloya charid insert yap daha sonra chat dc yesin stat scroll procedürünü ise char log in yapınca addlogchardan yani sıfırlat. Eve gidince atarım procedürü

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Hallettim bende zaten değişik bişey yaptım ? Dışarda kullanılınca hiç bir şey olmuyor return atıyosun ya da relog scrollu geri veriyor townda bastıgın zaman dc yiyor ve sıfırlıyor

Alınan Beğeni
745
Ödül Puanları
93
Prosedür sorunsuz çalışıyor, peki silk ve fgw reset'de aynı şekilde yapsak herhangi bir bug oluşur mu?
Silk
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
FGW
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
Hiç tıklanmıyorsa scrollu bozuk eklemişsindir.
yere düşüyor alıyorum sorun yok scrol tıklıyorum evet hayır kısmı geliyor tıklıyorum hiç tepki yok aynı şekilde isim değiştirmede var bu sorun diğerleri sorunsuz çalıştı skill ve adv sıfırlama

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.