Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım SuperMike Guard(Oyun içi Yapılan Exploitleri Fixleme Örneğin=Unique Exploit)

Ü

Üye silindi 3096

33001 ve 33002 portları ayarlıydı txt.nin içinde bende onları SrNodeData dan değiştirdim 33001 33002 olarak ama
o fake port senin portlar aynı kalacak
15779
15884
srnodedate' kısmında guardı açacaksın ve senin clientin portunu sadece 33001 yapcaksın oyuna gireceksin

hurley

.
Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
o fake port senin portlar aynı kalacak
15779
15884
srnodedate' kısmında guardı açacaksın ve senin clientin portunu sadece 33001 yapcaksın oyuna gireceksin
Client açıldı ama sanırım yine birşeyleri yanlış yaptım :D id pw yazıyorum dogru olmasına rağmen yanlış diyor ve 2. denememde direk dc atıyor :D

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Ü

Üye silindi 3096

oyuna giriş yapamıyormusun zaten bu kadar olcak açılacak ekran ?

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
kendi ismini eklemiş bide :p

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
kendi ismini eklemiş bide :p
Adam emek verip yüzlerce satır kod yazmış tabi ki adını da yazacak.Başkasının emek verip yazdığı bir programın ismini değiştirip birde kendi ismini silmesinler diye koruma ekleyerek kendi adına paylaşıp nereden aldığını dahi belirtmese daha mı iyiydi ? Yoksa öyle mi yapmış ? :ROFLMAO: :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.