Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım SuperMike Guard(Oyun içi Yapılan Exploitleri Fixleme Örneğin=Unique Exploit)

Ü

Üye silindi 3096

Adam emek verip yüzlerce satır kod yazmış tabi ki adını da yazacak.Başkasının emek verip yazdığı bir programın ismini değiştirip birde kendi ismini silmesinler diye koruma ekleyerek kendi adına paylaşıp nereden aldığını dahi belirtmese daha mı iyiydi ? Yoksa öyle mi yapmış ? :ROFLMAO: :D
dediğin gibi yaptım isim değiştim sadece yabancının adı yazacağına benimki yazsın diye düşündüm.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
dediğin gibi yaptım isim değiştim sadece yabancının adı yazacağına benimki yazsın diye düşündüm.
Konu bir çok yönüyle incelenebilir farklı açılardan bakıyoruz .Şüphesiz bir çok kişi için yararlı bir konu ama isim değiştirmek tamamen kişilik meselesidir.SRC kodunu paylaşmışsın istesem bende kendi adımız yazıp paylaşırım ama paylaşmıyorum.Takdir edilmen gereken yerde takdir ederim ama eleştirmem gereken yerde eleştirmekten de kaçınmam.O yüzden ben böyle bir şeyin etik olmadığını düşünüyorum.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Supermike 2015 yapımı... Aradaki 5 yıllık zaman farkında yeni çıkan exploitleri saymıyorum bile. Hadi sayalım.. Peki benim dahil olmak üzere bulunup, başkaları tarafından da paylaşılmayan exploitler ne olacak?

Sonuç: Forumlardaki bedava guardlara çok değil hiç güvenmeyin.

Alınan Beğeni
149
Ödül Puanları
43
Oyun içerisinde hoşgeldin vs. notice atmıyor.
Progrmada Notice Errorları veriyor neden acaba? 1.png

Ü

Üye silindi 3096

Oyun içerisinde hoşgeldin vs. notice atmıyor.
Progrmada Notice Errorları veriyor neden acaba? Ekli dosyayı görüntüle 6680

başka bi forumda böyle demişler

SUPERMİKE'NİN birçok Türk kullanıcısı, Supermike'den görünmeyen bildirimlerle ilgili sorunlarla karşı karşıya.exe, bu herhangi bir SUPERMİKE üzerinde sabit olabilir.Windows bölge ayarlarınızı İngilizce (ABD) olarak değiştirerek exe sürümü.

Format: English.
Language for non-Unicode programs: English (United states).

Bana hata ayıklama ve sorunu buldum izin SUPERMİKE bir Türk kullanıcıya teşekkürler.

yani türkçe değilde ingilizce yapınca çalışıyormuş ne alakaysa artık :(

dil ingilizce yapınca çalışıyormuş sanırsam

Alınan Beğeni
149
Ödül Puanları
43
başka bi forumda böyle demişler

SUPERMİKE'NİN birçok Türk kullanıcısı, Supermike'den görünmeyen bildirimlerle ilgili sorunlarla karşı karşıya.exe, bu herhangi bir SUPERMİKE üzerinde sabit olabilir.Windows bölge ayarlarınızı İngilizce (ABD) olarak değiştirerek exe sürümü.

Format: English.
Language for non-Unicode programs: English (United states).

Bana hata ayıklama ve sorunu buldum izin SUPERMİKE bir Türk kullanıcıya teşekkürler.

yani türkçe değilde ingilizce yapınca çalışıyormuş ne alakaysa artık :(

dil ingilizce yapınca çalışıyormuş sanırsam

Allah razı olsun. Çalıştı şimdi bende tablolara bakıyordum. Noticelerde

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Arkadaşlar bu guard log ile db yi şişiriyor diyorlar bir çözümü yok mu

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.