Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Survival Arena Client yeme sorunu Hk.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Tüm yolları izledim. Orjinal Data pk2'de sorun yaşamıyorum. clean veritabanına ait data pk2'ye paylaşılmış survival arena data'sını import ediyorum client yiyorum nasıl çözerim ?

Dorth

.
Alınan Beğeni
247
Ödül Puanları
43
isro data survival dosyalarını çek madem sorun çıkmıyorsa

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
911
Ödül Puanları
93
benim fikrim iSro pk2'lerini kullanman olcak, en mantıklısı client tarafında isronun dosyalarını kullanmak, eğer çok fazla edit yoksa geçiş yapabilirsin

ayrıca Nexima123'ün dediği gibi eventzone girdileri olabilir, hatta var içeride extra objeler mevcut aynı jangan kalesinde camp çadırı koyduğumuz base'ler gibi bu yüzden eventzonedata.txt girdilerinide eklemen gerekiyor aksi takdirde clientless alırsın ve dump dosyasındada herhangi birşey yazmıyor maalesef

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,523
Ödül Puanları
113
Daha dün ekledim sorunsuz eklendiği sürece hata almazsınız
Bazı bölgede clientless ve oyun içi müziklerin gitme sorunu çözdük

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
911
Ödül Puanları
93
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

bu girdileri database kısmına _RefEventZone ve ardından database kısmından kopyalayıp (ID lerden dolayı) client tarafında eventzonedata.txt dosyasına girip denermisin. TAB boşluklarına dikkat ederek

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,523
Ödül Puanları
113
Tüm yolları izledim. Orjinal Data pk2'de sorun yaşamıyorum. clean veritabanına ait data pk2'ye paylaşılmış survival arena data'sını import ediyorum client yiyorum nasıl çözerim ?
Discord forum sesli sohbete bekliyorum sorununu ekran açarak yada konuşarak çözebilceğimizi düşünüyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Discord forum sesli sohbete bekliyorum sorununu ekran açarak yada konuşarak çözebilceğimizi düşünüyorum
discordtan çıkmışım yanlışıkla ByMrNz Onay veririmisin
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

bu girdileri database kısmına _RefEventZone ve ardından database kısmından kopyalayıp (ID lerden dolayı) client tarafında eventzonedata.txt dosyasına girip denermisin. TAB boşluklarına dikkat ederek
Çalışan veritabanlarımda bunlar mevcut değil muhtemelen Data pk2 kısmında eskilik var

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
911
Ödül Puanları
93

Çalışan veritabanlarımda bunlar mevcut değil muhtemelen Data pk2 kısmında eskilik var

denemekten zarar gelmez sadece zaman kaybı olur oda hiç denememekten iyidir, daha önce bu sorunu yaşıyordum ama survival arena dosyalarında değil baghdad haritasında yaşamıştım.. Bu senin kullandığın dosyalar ile bende kurulum yaptım ama sadece veritabanı kısmını kullandım,isronunkini kullandığım için data ve map dosyalarına gerek duymadım.. Dediğin gibi sorun data veya map.pk2 dosyasındaki eksikten olabilir.. Eğer illa kendi data ve map dosyanı kullanmak istiyorsan isronun data map ve particles.pk2'lerinin içini çıkart ve kendininkine import et.. Tek söyleyebileceğim bu aksi takdirde sorunun kaynağını bulmak daha fazla zaman kaybı olur

Oyla 0

Dorth

.
Alınan Beğeni
247
Ödül Puanları
43

bsr ler tamamlanmadığı içincrash veriyordur yüksek ihtimalle ,eventzone eksik olduğu zaman dump oluşturmaz mesela :D

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,438
Ödül Puanları
93
İlk kurulum yaptığımda dc sorunu bendede oldu gameserver sorunsuz açılıyorsa ve dc veriyorsa oyunun içine attığımız dosyaların eksikliğinden kaynaklı oluyor data map medis princst bunları kontrol etmende fayda var

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.