Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,908
Ödül Puanları
213
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Örnek yukardaki gibi hatırlamıyorum 1933 /1944//1935 hangi mob ıd ben 40 veya 60 cap sv açtığımda kullanmıştım bu kodu uzundu sadece sana 3 mob id ekledim kendine göre o idları topluca kopyala notepad++ ile hızlıca yapar eklersin

yukardaki kodda varsayılan slotların moblarını 2 ile çarptım *2

istersen azaltmak içinde bölebilirsin sonradan /2 gibi koddaki yerdekini değiştirip
Emeklerine sağlık. Konuyu çözüldü olarak değiştiriyorum. Yarın pcye geçtiğimde ilk işim bunu denemek olacak. DM' n kapalı galiba.. bir konuda fikrini alacaktım. DDJ sorunum var elinde media/icon/cos cos_t_dhorse2.ddj ve cos_t_dhorse3.ddj mevcut mu ? Clean db üzerinde bunlar sorunlu biliyorsun. fixledim. Tek sıkıntı sadece 75 ve 90 kervan atlarına binildiğinde sağ üstteki simgesi görünmüyor. Yukarda bahsettiğim yolda bu ddjler mevcut ve ddj viwera attığımda göstermiyor. DM kapalı burdan yazdım. Ufak bir şey için de konu açmak istemedim.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,908
Ödül Puanları
213
Emeklerine sağlık. Konuyu çözüldü olarak değiştiriyorum. Yarın pcye geçtiğimde ilk işim bunu denemek olacak. DM' n kapalı galiba.. bir konuda fikrini alacaktım. DDJ sorunum var elinde media/icon/cos cos_t_dhorse2.ddj ve cos_t_dhorse3.ddj mevcut mu ? Clean db üzerinde bunlar sorunlu biliyorsun. fixledim. Tek sıkıntı sadece 75 ve 90 kervan atlarına binildiğinde sağ üstteki simgesi görünmüyor. Yukarda bahsettiğim yolda bu ddjler mevcut ve ddj viwera attığımda göstermiyor. DM kapalı burdan yazdım. Ufak bir şey için de konu açmak istemedim.
@EfsaneSro ddj mevcut ama görüntülenemiyor. Başka bi ddj'yi güzel bi renge boyayıp attım. Teşekkürler.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,190
Ödül Puanları
113
tPlzaab.png

@cybernetwork

bunu kullan yayını izledim moblar hiç yok nerdeyse :D

SQL:
Yukardaki Kodda Jangan- Semerkand ,Constantinople'deki Donwhang'daki moblar ayarlı sen kodları düzenlersin extra olarak eklersin hotan falan :D adam karakoramda mob kesiyo 1 tane kesiyo 10 metre yürüyor :D

Var olan Mob sayısını 3 ile çarpıyoz :D ( WHERE LVL BETWEEN 1 AND 110 AND ID IN)
bu koddaki değerleride değiştirirsin kendine göre örnek 40 AND 70 için )
3x
71 AND 90 için 3X
91 AND 110 için 5 x gibisinden ayarlarsın :D

Rich (BB code):

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,159
Ödül Puanları
303
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.