Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Toplu Mob Spawn Ekleme [Query]

ceavk2

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
thxxx brother

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
bu kod ile çıkarttığım slotlarda şampiyon spawn olmuyor
TabRefNest üzerinde olması gerekli şampiyon ve giant spawn değeri. Satırları inceleyin, queryler o yüzden öğrenmenizi zorlaştırıyor. Tabloları keşfettikten sonra queryleri kendiniz yazabilirsiniz zaten.

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
TabRefNest üzerinde olması gerekli şampiyon ve giant spawn değeri. Satırları inceleyin, queryler o yüzden öğrenmenizi zorlaştırıyor. Tabloları keşfettikten sonra queryleri kendiniz yazabilirsiniz zaten.
Güzel demişsinde bu query'i yazmak benim gibi sql kodlarını bilmeyen bir insan için zor benim için daha güzeli hazırda olan query'i alıp üstünde kişilleştirmeler yaparak daha iyi öğrendiğimi düşünüyorum hem vakit kazanıyorum hemde bağdaştırıyorum zaten query ile ilgili birkaç şey düzenledim
deneye deneye tablolarlarda hangi sütünların neye yaradığını öğreniyorumda bu query'i csro-r db sinde deniyorum query nest'e ekleme yapmıyor
Set Identity_Insert Tab_RefHive On
Set Identity_Insert Tab_RefHive Off
kısımlarını kaldırmak zorunda kaldım hata alıyordum db de o sorunu çözdüm şimdi RefHive ile RefTactics eklemelerini yapıyor fakat RefNest eklemesini göremedim oraya ekleme yapmıyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorunu çözdüm Tab_RefNest Tablosunda bir problem varmış ne girersem gireyim ellede girmeyi denedim data girişi oluyor tabloyu yenilediğimde girdiğim data kayboluyor distinct value diye birşey buldum tablo query bölümünde onu açtığımda data orda gözüküyor fakat işlevsiz galiba bilmiyorum tam anlıyamadım olayı vsro db den tekrar oluşturdum tabloyu sorunum düzeldi query'de bir eksik var eklenen slotta şampiyon yaratıkların çıkması için eklenmesi gereken Tab_RefTactics tablosundaki dwChampionTacticsID sütüna oluşturduğu kodu eklemiyor bundan dolayı şamp yaratıklar çıkmıyor onuda ben ekleyip atarım

keeppp

.
Alınan Beğeni
244
Ödül Puanları
43
Herkese Merhaba Yeni Bir Bölge Eklediğinizde mob spawnı eklemek için reftastic -refhive ve refneste tek tek kolon girdilerini yapmak zorundasınız bunun yerine aşağıda vermiş olduğum Query sayesinden spawnını gerceklestirmek istediğiniz bölgeye 20 adet sırasıyla karakterleri koyup oyundan çıkış yaptıktan sonra Query okutabilirsiniz,Shard ve Game server restart sonrası mob spawnı gerçekleşmiş olur.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.