Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım TSW GM Tools Ücretsiz

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
kadırkoo boş şeyler yazıyorsun program yapıyorsun denemeden satışa geçiyorsun
programın kırlıyor kızıyorsun yanlış bir durum
sen yapacaksın ben eleştireceğim.ben eleştirdikçe sen bana sataşmayıp işine odaklanacaksın
ben programını kıracam sen açıklarını bulup kapatacaksın oyle bıraktım yapmayacagım dediğin zaman
benim aklıma sadece bu adam kopy paste ile program yapıyor derim ve güvenim kalmaz
sene 2013 oncesi arcena online bilirmisin bagdat map ile oyun actı ama eksıklerı vardı
ben 2013 4. ayında bir müsterime kurdugum oyunda full sekilde teslim ettim
oyun reklamı öncesi kısa tanıtımlarda aldıgım eleştriler oyuna yaptıgım editlerden fazlaydı
hiç birine ne bir kelime yazdım nede kulak astım sadece işime odaklandım
oyun acıldı sorunsuz sekılde herkes media içinde aramalar yapıyordu ama bulamıyorlardı
oyuna yapılan saldırılar başladı database ellerine gecti yinede yapamadılar
şimdi madem butcen az kısıtlı seviyedesin o zaman burdan devam edeceksin
yılmayacaksın aldırmayacaksın sadece işine odaklanacaksın
işte o zaman eleştriler bitecek tebrikler başlayacak
ksk2hand programı kırmıstır buyuk ihtimal acıga cıkarmadı
ben programını kırdım acıga cıkarmadım
PortalDark programını kırdı acıga cıkardı
bak gordunmu 2 ye 1 ondesin
şimdi kaldıgın yerden devam ediyorsun programını bitiriyorsun
unutma zafere giden yol düşmanın coklugunda deyil içindeki azımde

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
kadırkoo boş şeyler yazıyorsun program yapıyorsun denemeden satışa geçiyorsun
programın kırlıyor kızıyorsun yanlış bir durum
sen yapacaksın ben eleştireceğim.ben eleştirdikçe sen bana sataşmayıp işine odaklanacaksın
ben programını kıracam sen açıklarını bulup kapatacaksın oyle bıraktım yapmayacagım dediğin zaman
benim aklıma sadece bu adam kopy paste ile program yapıyor derim ve güvenim kalmaz
sene 2013 oncesi arcena online bilirmisin bagdat map ile oyun actı ama eksıklerı vardı
ben 2013 4. ayında bir müsterime kurdugum oyunda full sekilde teslim ettim
oyun reklamı öncesi kısa tanıtımlarda aldıgım eleştriler oyuna yaptıgım editlerden fazlaydı
hiç birine ne bir kelime yazdım nede kulak astım sadece işime odaklandım
oyun acıldı sorunsuz sekılde herkes media içinde aramalar yapıyordu ama bulamıyorlardı
oyuna yapılan saldırılar başladı database ellerine gecti yinede yapamadılar
şimdi madem butcen az kısıtlı seviyedesin o zaman burdan devam edeceksin
yılmayacaksın aldırmayacaksın sadece işine odaklanacaksın
işte o zaman eleştriler bitecek tebrikler başlayacak
ksk2hand programı kırmıstır buyuk ihtimal acıga cıkarmadı
ben programını kırdım acıga cıkarmadım
PortalDark programını kırdı acıga cıkardı
bak gordunmu 2 ye 1 ondesin
şimdi kaldıgın yerden devam ediyorsun programını bitiriyorsun
unutma zafere giden yol düşmanın coklugunda deyil içindeki azımde
Böyle düşünmeyin Benim kimseyle düşmanlıgım yok olamazda

Ü

Üye silindi 614

böyle düşünmeyin benim kimseye bir şeyler yakıştırdığım yok :)
orda düşman lık tarifi geçmiyor (y)
Mesajlar silinmeden önce böyle olduğu iyi oldu kendimi geliştirmiş oluyorum düzeltmiş oluyorum diyordu programı şimdide böyle diyor anlam veremedim hatta mesajları ben sildirttim @Senua'ya
Ben sorununu yüzüne vurup düzeltmesi için uğraşsın istiyordum.

Ü

Üye silindi 614

Alınan Beğeni
97
Ödül Puanları
28
böyle düşünmeyin benim kimseye bir şeyler yakıştırdığım yok :)
orda düşman lık tarifi geçmiyor (y)

Kardeş adamın yazdıklarını ilk oku baştan sona , sonra benim yazdığım cevapları oku anlarsın zaten anlamaz isen benim yazdıklarımı tekrar tekrar oku ne demek istediğimi anlarsın adam bana sourceyi netten aldın diyor bana boş konusma diyorsun , kırdıysa kırdı olabilir , binlerce dolarlık programlar bile kırıldı benimkimi kirilmiyacak neyse fazla uzatmayalım

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar aranızda tartışırken birinize veya bir başkalarına hakaret etmeyerek tartışın lütfen! Hakaret edenlere forum kuralları gereğince gereken cezayı uygularım.

Ü

Üye silindi 614

Kardeş adamın yazdıklarını ilk oku baştan sona , sonra benim yazdığım cevapları oku anlarsın zaten anlamaz isen benim yazdıklarımı tekrar tekrar oku ne demek istediğimi anlarsın adam bana sourceyi netten aldın diyor bana boş konusma diyorsun , kırdıysa kırdı olabilir , binlerce dolarlık programlar bile kırıldı benimkimi kirilmiyacak neyse fazla uzatmayalım
Onu bunu boşverelimde programı yapan kişiye önerilerde bulunalımda programı geliştirsin daha çok kitleye ulaşması için yardımcı olalım birazda
yeni güncelleme ne zaman konuya eklenir ?

Alınan Beğeni
97
Ödül Puanları
28
Tabiki önerilerinizi yazarsanız programa eklerim istenilen şeyleri , lisansını kaldırıp ücretsizde paylaşabilirim sadece paraya ihtiyacım olduğu için ve emeğimin karşılığı almak için lisans koymuştum , ama zaten buna kimse para vermez türkiyede yaşıyoruz AutoCAD programından örnek vereyim bunu kurumsal firmalar bile crack kullanıyorlar kimse para verme taraftarı değil , onun için bu işi hobi olarak yapmak gerekiyor milletin gönlü olsun

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.