Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım TSW GM Tools Ücretsiz

Alınan Beğeni
96
Ödül Puanları
28
Tam olarak nasıl bir sorun yaşadınız ve nasıl çözdünüz anlatırsanız , yaşadığınız sorunu başkasıda yaşarsa yardımcı olmuş olursunuz

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
Tam olarak nasıl bir sorun yaşadınız ve nasıl çözdünüz anlatırsanız , yaşadığınız sorunu başkasıda yaşarsa yardımcı olmuş olursunuz
Silk gönder kısmında ne yaparsam yapim silk gönderemiyorum kullanıcı adını doğru yazmama rağmen veri okuma hatası alıyorum ilk başta silk gönderi denediğim için bu hatayı aldım ve programın sql serveri görmediğini düşündüm oyuna girip diğer işlemleri yaptığımda çalıştı fakat silk gönder çalışmadı ve textbox daki yazıları düzeltip sadece bilgi amaçlı görünmesini sağlarsanız iyi olur yazılar normal text olarak yazılmış

Alınan Beğeni
96
Ödül Puanları
28
Silk verme standart Silkroad tablosuna göre çalışmaktadır eğer , Silk tablosundaki kolonlarin isimleri farklı ise hata oluşturabilir

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,634
Ödül Puanları
605
Program Güncellenmiştir Lisans Kaldırıldı Ücretsiz Şekilde Herkes kullanabilir Geliştirilmeye devam edecektir , Önerilerinizi Bana bildirmeniz yeterlidir
Cracklenmesine, emeğine çok üzüldüm.

Geliştirme kararına bir o kadar da sevindim.

Bunu Hakan yapmasa başkaları yapacaktı, illaki olacaktı, önlem alınması her zaman gerekli.

Şifreleme konusunda yardıma ihtiyacın olursa bana ulaşırsan,ücretsiz şekilde elimden geldiğince yardımcı olurum. :)

Eline emeğine sağlık tekrardan.

Alınan Beğeni
96
Ödül Puanları
28
Fazla bi talep olmadı programa bende geliştirme konusunda kararsızım şuan

T

Tc_ComanDo

Program güzel görünüyor Türkçe olması dahada güzel olmuş
eline sağlık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

6623

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
jangan kale kapısı kapatma gibi çok farklı ve bi o kadar güzel işlemler yapılmıyor ve çoğu özellik çalışır durumda değil. neden aceba ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.