Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Unique elite kaldırırken yaşanan sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
İyi günler datama STR - int uniqueleri ekledim normal uniquelerde mevcut fakat şuan eliteleri kaldırmak istedim gameserver crash oldu. Öncesinde ise unique elite atacağı zaman gameserver cokuyordu şuan unique ye temas etmek yetiyor

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,703
Ödül Puanları
605
İyi günler datama STR - int uniqueleri ekledim normal uniquelerde mevcut fakat şuan eliteleri kaldırmak istedim gameserver crash oldu. Öncesinde ise unique elite atacağı zaman gameserver cokuyordu şuan unique ye temas etmek yetiyor
Eliteleri kaldırmak için yanlış bir yol izlediniz sanırım.
Öncesinde elite atılmasını sağlayan param hatalıydı muhtemelen.

Öncelikle eski haline alın yedekle geri yükleyip. Sonrasında hangi unique elite atarken hata verdiriyor size?

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bu verdiğim kod ile titanı olan her uniquenin elitesini kaldırabilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Eliteleri kaldırmak için yanlış bir yol izlediniz sanırım.
Öncesinde elite atılmasını sağlayan param hatalıydı muhtemelen.

Öncelikle eski haline alın yedekle geri yükleyip. Sonrasında hangi unique elite atarken hata verdiriyor size?

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bu verdiğim kod ile titanı olan her uniquenin elitesini kaldırabilirsin.

Restore yaptım şuan uniqlerde geçtim Str int unique klonladık her şey düzgündü daha sonra farklı bir kaç edit yaptık npc item ekleme npc item düzenleme gibi ondan sonra bir ara test ettik ve unique tam bize vuracakken oyundan attığını tespit ettik şuan hiç bir elite işlemi falan dahil değil çalışan şey birden bozuldu

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Anydesk verirseniz bakabiliriz beraber?

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,413
Ödül Puanları
113
gamesever değil pardon, client crash oluyor. Herhangi bir mob da değil sadece uniquelerin genelinde bize tam vuracaklarken client crash oluyor.
Yanlış skill vermiş olabilirsin. Veya paramlarda sıkıntı vardır. Böyle olaylarda uniq çıkınca kaybolma veya crash sorunu verme meydana gelebilir. Tavsiyem yedeğiniz varsa oradan çekin oynanmamış refskilleri.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,703
Ödül Puanları
605
gamesever değil pardon, client crash oluyor. Herhangi bir mob da değil sadece uniquelerin genelinde bize tam vuracaklarken client crash oluyor.
Yanlış skilleri çekmiş olduğunuzdan dolayı böyle bir sorun yaşıyorsunuz. Dediğim şekilde yaparsanız sorun olmaz sadece titanları olan uniquelerin elitelerini yukarıda verdiğim query ile kaldırabilirsiniz. :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Sorun ne veritabanından ne de clientten kaynaklıymış, kullandığımız guard'ı devre dışı bırakıp oyuna direk girildiğinde böyle bir sorun yaşanmıyor. Guard ayarlarını inceliyoruz yardımlarınız için teşekkürler.

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
792
Ödül Puanları
93
Sorun ne veritabanından ne de clientten kaynaklıymış, kullandığımız guard'ı devre dışı bırakıp oyuna direk girildiğinde böyle bir sorun yaşanmıyor. Guard ayarlarını inceliyoruz yardımlarınız için teşekkürler.
Unique Target açık ise skilleffect.txt dosyasından SYSTEM_AGGRO_EFFECT satırının Service 1 ve başında // olmadığına emin olun. Açtıktan sonra da effect hatası verebilir (clientte ilgili efp dosyası yoksa) onu da eklerseniz problem çözülür.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.