Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Video Anlatım İstekleri

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
İlgin için teşekkürler ilk olarak.
Aslında yaptığın tavsiye çok güzel ama bir sorun doğacak bu sefer.
Bir 0'dan edit dersleri verdiğimizde o adam ne yapmak istiyor ilk olarak bu önemli burada.
Ben videosunu çektiğim derste premium ekleme ve editleme üzerine bir şey yaptım derste ama adamın buna ihtiyacı yok mesela :)
İstek üzerine gitmemizin nedeni kişi yapamadığı bir şey ile karşılaşırsa ya da yapamayacağı bir şeyle karşılaşırsa buna yardımcı olmamız :)
Tabi dediğin fikir aslında kafana yatmadı değil :) Genel bir edit ders serisi yapabilirim bunun çok güzel fikir :)
Bende onu diyorum mesale dediğiniz pre ekleme istek üzerine yapılacak olan bir video ama benim kastettigim şey genel olarak mesela vsro nasıl kurulur bunun bir çok videosu var ama neyse başlıca editler ele alınabilir sonrasından dediğiniz gibi istek üzerine istek yapilmadugiy taktirder doğaçlama olarak artık ne videosu çekmek isterseniz onu yaparsiniz

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Söyle biseyde eklemek istiyorum edit hakkinda sıfır olan arkadaş yani ben ??
Siz ne gösterirseniz onu öğrenirim
Bu işte bilgisi olan arkadaşlar da özel istek yapar

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.