Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Video Anlatım İstekleri

Alınan Beğeni
298
Ödül Puanları
43
Üstadım clone map yapımını video olarak yapabilirmisiniz?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,394
Ödül Puanları
113
Sıkıntı yok paylaşmasın en kötü en geç o açar ondan çalarlar millette ??
Söylediğimi niye sana anlatamadım.. Dedim ki isteyen istediği yerden alsın ben yardım beklerken sen dahil kimse yardımcı olmadı. Bende kendi çabamla ekledim 2gün uyumadan hazır paylaşıp kimsenin hazıra konmasını istemiyorum.

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Söylediğimi niye sana anlatamadım.. Dedim ki isteyen istediği yerden alsın ben yardım beklerken sen dahil kimse yardımcı olmadı. Bende kendi çabamla ekledim 2gün uyumadan hazır paylaşıp kimsenin hazıra konmasını istemiyorum.
Katılıyorum sana kardeşim.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,138
Ödül Puanları
303
Benim hiç bi zaman skill çekmek ve yapmak gibi bir derdim olmadı ve bu konu hakkında da bilgim yok, olan bilgimi yardım isteyenlerle paylaşıyorum.
Bahsettiğin cap'ler için hiç bi zamanda hevesim olmadı, laf olsun diye söyledim, paylaşmayabilirsin :D

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,394
Ödül Puanları
113
Benim hiç bi zaman skill çekmek ve yapmak gibi bir derdim olmadı ve bu konu hakkında da bilgim yok, olan bilgimi yardım isteyenlerle paylaşıyorum.
Bahsettiğin cap'ler için hiç bi zamanda hevesim olmadı, laf olsun diye söyledim, paylaşmayabilirsin :D
Bazıları bilgisini paylaşmayıp açsa da ondan çalacaklar şöyle yaparız böyle çalarız gibi insanlar olunca insanın paylaşası gelmiyor. Sky temple moblarını ekliyorum sıkıntı olmazsa direk copy paste eklenicek şekilde paylaşıcam.

cxonline

.
.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Esenliklerle arkadaşlar.
İyi forumlar dilerim ilk olarak.

Konu başlığından da anlayacağınız üzere:

Kurulumunun Videolu anlatımla yapılmasını istediğiniz paylaşımları lütfen aşağıda yorum olarak bahsetmeyi unutmayın.
Paylaşımlar'da gerekli açıklama bulunmayabilir bu yüzden Edit vs. gibi işlerden anlamayan yeni başlamış arkadaşlarımız için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Bu yüzden nerdeyse günün 24 saati Online Yöneticilerimiz mevcut.

Esen kalın, Dostça kalın.​
Her Edit işinden kısa kısa video çekip birleştirip paylaşır mısın destayli ve kısa olursa sevinirim item eklem kısaca npc ekleme kısaca vs vs gibi sen işini iyi bilirsin öğretmek gibi olmasın

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Her Edit işinden kısa kısa video çekip birleştirip paylaşır mısın destayli ve kısa olursa sevinirim item eklem kısaca npc ekleme kısaca vs vs gibi sen işini iyi bilirsin öğretmek gibi olmasın
Bir süredir uzaktayım. Bir kaç işim olduğu için. Bu yüzden çekeceğim videoları da çekemedim. Aklımda bunu yapmak var zaten. En kısa sürede dönüp bir an önce bunları yapmak istiyorum bende :) Söylediğin şey için bir çok konsept ve ön hazırlık var kafam da nelerin ne olduğu ne için neyi kullanmamız gerektiği gibi vs. hazırlayacağım. Sadece şu yoğunluktan kurtulduğum da eğitim seti gibi bir video seti hazırlayacağım :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.