Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım VIP SRO | 125 CAP DB & Client (110 Cap Editli, 11 Yıllık Fixed Database)

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
18
Negotiations were held, Mr. Ahmet acted like a young man and did not want to compromise;
The DB & Client that he had backed up for me, with his knowledge and request, in return for all my receivables, is here with you.

110 Cap Fix, which will have a new server, will be shared via 125 Cap DB.
Anyone who wishes can transfer it back to 125 Cap, transfer thousands of data to themselves, and benefit from it.

Procedure, mob, skill, dress etc. It is a DB full (explosive but full thanks to me) with everything you can think of.

Transactions Made in DB & Client;
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

DB Version: SQL Server 2022 and above...

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Notes:
Definitely pass the client through the DB. (There is no program that does not enter your friend's server, it may be full of viruses.)

It is fixed up to 120 Cap and has no problems.
Baghdad is attached completely without any problems.
Since Maxiguard is used, you need to replace the client with clean.
The game's own NPCs are sent to position 0,0,0 from the RefNest table. You can take it wherever you want.

If you get stuck or have any problems, you can let me know.

TO INFORM:
The relevant friend reaches out to the editor friends here and asks for a job;
My first suggestion is that you should definitely not do the job. If you do, get the payment first and then do the work.
Do business by demanding payment even for a preliminary meeting.

Sieger; It's not a detergent brand.
thanks for share !

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
107
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Evet sahibi Ahmet. Bu konu ayyuka çıktığından beri hakkında bir çok söylem duydum.
Öncesinde iş yaptığım kimseyi araştırmam, ben hizmet sunarım ve benim bu piyasa da bir ismim var.
Bu sebepten, sadece bu arkadaşa özel ödeme almadan iş yapıyordum. Her yıl düzenli olarak gelir, işi yaparım kafasına göre ödemeyi yapar.
10 günü aşkındır bu son iş için kendisinden ödeme almayı bekliyorum ve hiç bir mesajıma cevap vermemekle birlikte sabah akşam DC'sinde oyuncularla konuşuyor, oyununu satmaya çalıştığını söylüyor, yorulduğunu belirtiyor falan.

Kendisine yaptığım tüm işlerimin, her işim de olduğu gibi garantisi daimi olarak vardır.
Bahsi geçen son işte (110 Cap) büyük emek harcadım.
Hafta tatilim olmasına rağmen sabah 10-11'de kalkıp, sabah 4-5'e kadar iş yapardım.

OVH'den sunucu aldırdık, kurulumunu dahi @sarkolata 'ya ricam ile yaptırdık.
Guard süresi bitmesine yakın, Sarko'ya edit için müsade etmesini istedim ve bunu bile yaptık.

Lakin arkadaş, 3-5 arap için karakterinden, kişiliğinden vazgeçecek kıvamda.

Bu durumu da DC'sine yazdım, olan oyuncular da zaten bıraktı.

Ben halen daha uzlaşma noktasındayım fakat kendisi DB'lerini çaldığımı söyleyerek kendisini haklı çıkartmaya çalışıyor.

Bu DB'ler 125 Cap DB'si üzerinden tarafımda tamamen fixlenip 110 Cap yeni projesi için yapıldı.
OVH'den aldığımız makinaya 120 Cap kurmak istemesi üzerine kendisinin bilgisi ve isteği dahilinde tarafıma yedeklendi ve 110 Cap için yeni sunucu alıp, oraya aktarılacaktı.

Yedekler bu yüzden bende bulunuyor. Uzlaşma sağlandıktan sonra (ki bunu isterse) DB, Client, Files kendisine direkt olarak teslim edilip, tarafımdan silinecektir.

Ben hiç bir işimin yedeğini teslimden sonra elimde bulundurmam.

Tüm çalışmalarım, zamanında sroloji (F8 Games Ekibi) tarafından paylaşılan Clean DB & Client düzenlemelerim ile yapılır.
Müşteriye özel editlenip teslim edilir ve silinir.

Kendimi, işimi, karakterimi ve iş disiplinimi beni tanıyan bilir.

Konu buraya geldiği için üzgünüm fakat 5K₺ edit ücreti var.
Bundan vazgeçip kendimi üzeceğime, DB ve Client'i paylaşırım herkes faydalansın bu ve bunun gibiler de piyasadan yok olsun.
tek bard için deniycem teşekkürler

@Sieger ben refskill tablolarında bir işlem göremedim acaba tek bard sistemi bu db de varmı veya içerisinde birkaç tane daha db var farklı birindemi acaba?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,163
Ödül Puanları
303
tek bard için deniycem teşekkürler

@Sieger ben refskill tablolarında bir işlem göremedim acaba tek bard sistemi bu db de varmı veya içerisinde birkaç tane daha db var farklı birindemi acaba?
Direkt _RefSkill Paramlarında oynama yapıyorsunuz.
DB'de bu işlem mevcut.

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
107
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.