Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VIP SRO | 125 CAP DB & Client (110 Cap Editli, 11 Yıllık Fixed Database)

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
ilahi adalet ...
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Heuksal - Annihilating (İlk skill) bug yapılmaması adına kapatıldı.
Lightning - Ghost Walk (Shadow) skill max & clientless bug fixlendi.
CH tüm imbue (el yakmalar) 15 saniyeye çekildi.
Cold Snow Shield INT Sınırı eklendi.
Cleric Deity Buff Serisine 15 sn. delay eklendi.
Cleric Reverse Immolation serisine 3 sn. delay eklendi ve üzerinde kalıcığı 15 saniyeye indirildi.
leric Holy Recovery Division bug'u kapatıldı. (Karakter üzerinden kapatırsa tekrar basılana kadar üzerine gelmez.)
Cleric Holy Recovery Division 60 sn. delay eklendi.
Warlock Raze serisine 6 sn. delay eklendi.

Bunlar sanırım genel bug yaratan durumlar not aldım ilerde lazım olabilir hakkını helal et :D server işletmeyi bıraktım ama bi kaç yılda bir srom geliyor :D öyle evde hobi amaçlı eski dbmi kurcalıyorum :D

Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Görüşmeler sağlandı, Ahmet bey delikanlılık yaptı ve uzlaşmaya yanaşmadığı için;
tüm alacaklarıma karşılık, kendisinin bilgisi ve isteği dahilinde tarafıma yedekletmiş olduğu DB & Client sizlerle.

125 Cap DB üzerinden yeni serverı olacak olan 110 Cap Fix şekilde paylaşılacaktır.
Dileyen, tekrardan 125 Cap'e çekebilir, dileyen içerisinde ki binlerce veriyi kendisine aktarabilir, dileyen faydalanabilir.

Prosedür, mob, skill, dress vb. aklınıza gelebilecek her şey ile dop dolu (patlak ama sayemde dolu) bir DB'dir.

DB & Client'te Yapılan İşlemler;
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

DB Version: SQL Server 2022 ve üzeri...

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Notlar:
Client'i kesinlikle VT'den geçirin. (Arkadaşın sunucusuna girmeyen program yok virüs dolu olabilir.)

120 Cap'e kadar fixlenmiş ve sorunsuzdur.
Bağdat tamamen sorunsuz olarak eklidir.
Maxiguard kullanıldığı için client'i clean ile değiştirmeniz gereklidir.
Oyunun kendi npc'leri RefNest tablosundan 0,0,0 konumuna gönderilmiştir. Dilediğiniz yere çekebilirsiniz.

Takıldığınız, sorun yaşadığınız yer olursa bilgilendirebilirsiniz.

BİLGİLENDİRME:
İlgili arkadaş burada bulunan editör arkadaşlara ulaşır ve iş isterse;
İlk önerim işini kesinlikle yapmamanızdır. Eğer yapacak olursanız öncelikli olarak ödemeyi alıp, sonrasında işi yapın.
Hatta ve hatta ön görüşme için bile ödeme talep ederek iş yapın.

Sieger; deterjan markası değil.
sağolasın

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Görüşmeler sağlandı, Ahmet bey delikanlılık yaptı ve uzlaşmaya yanaşmadığı için;
tüm alacaklarıma karşılık, kendisinin bilgisi ve isteği dahilinde tarafıma yedekletmiş olduğu DB & Client sizlerle.

125 Cap DB üzerinden yeni serverı olacak olan 110 Cap Fix şekilde paylaşılacaktır.
Dileyen, tekrardan 125 Cap'e çekebilir, dileyen içerisinde ki binlerce veriyi kendisine aktarabilir, dileyen faydalanabilir.

Prosedür, mob, skill, dress vb. aklınıza gelebilecek her şey ile dop dolu (patlak ama sayemde dolu) bir DB'dir.

Notlar:
Client'i kesinlikle VT'den geçirin. (Arkadaşın sunucusuna girmeyen program yok virüs dolu olabilir.)

Oyunun kendi npc'leri RefNest tablosundan 0,0,0 konumuna gönderilmiştir. Dilediğiniz yere çekebilirsiniz.

BİLGİLENDİRME:
İlk önerim işini kesinlikle yapmamanızdır. Eğer yapacak olursanız öncelikli olarak ödemeyi alıp, sonrasında işi yapın.

teşekkürler

sureyya064

Premium
.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18

Notlar:

BİLGİLENDİRME:

Teşekkürler

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Evet sahibi Ahmet. Bu konu ayyuka çıktığından beri hakkında bir çok söylem duydum.
Öncesinde iş yaptığım kimseyi araştırmam, ben hizmet sunarım ve benim bu piyasa da bir ismim var.
Bu sebepten, sadece bu arkadaşa özel ödeme almadan iş yapıyordum. Her yıl düzenli olarak gelir, işi yaparım kafasına göre ödemeyi yapar.
10 günü aşkındır bu son iş için kendisinden ödeme almayı bekliyorum ve hiç bir mesajıma cevap vermemekle birlikte sabah akşam DC'sinde oyuncularla konuşuyor, oyununu satmaya çalıştığını söylüyor, yorulduğunu belirtiyor falan.

Kendisine yaptığım tüm işlerimin, her işim de olduğu gibi garantisi daimi olarak vardır.
Bahsi geçen son işte (110 Cap) büyük emek harcadım.
Hafta tatilim olmasına rağmen sabah 10-11'de kalkıp, sabah 4-5'e kadar iş yapardım.

OVH'den sunucu aldırdık, kurulumunu dahi @sarkolata 'ya ricam ile yaptırdık.
Guard süresi bitmesine yakın, Sarko'ya edit için müsade etmesini istedim ve bunu bile yaptık.

Lakin arkadaş, 3-5 arap için karakterinden, kişiliğinden vazgeçecek kıvamda.

Bu durumu da DC'sine yazdım, olan oyuncular da zaten bıraktı.

Ben halen daha uzlaşma noktasındayım fakat kendisi DB'lerini çaldığımı söyleyerek kendisini haklı çıkartmaya çalışıyor.

Bu DB'ler 125 Cap DB'si üzerinden tarafımda tamamen fixlenip 110 Cap yeni projesi için yapıldı.
OVH'den aldığımız makinaya 120 Cap kurmak istemesi üzerine kendisinin bilgisi ve isteği dahilinde tarafıma yedeklendi ve 110 Cap için yeni sunucu alıp, oraya aktarılacaktı.

Yedekler bu yüzden bende bulunuyor. Uzlaşma sağlandıktan sonra (ki bunu isterse) DB, Client, Files kendisine direkt olarak teslim edilip, tarafımdan silinecektir.

Ben hiç bir işimin yedeğini teslimden sonra elimde bulundurmam.

Tüm çalışmalarım, zamanında sroloji (F8 Games Ekibi) tarafından paylaşılan Clean DB & Client düzenlemelerim ile yapılır.
Müşteriye özel editlenip teslim edilir ve silinir.

Kendimi, işimi, karakterimi ve iş disiplinimi beni tanıyan bilir.

Konu buraya geldiği için üzgünüm fakat 5K₺ edit ücreti var.
Bundan vazgeçip kendimi üzeceğime, DB ve Client'i paylaşırım herkes faydalansın bu ve bunun gibiler de piyasadan yok olsun.
eline sağlık

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.