Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

100 Cap VSRO 100 Cap Editli Database & Client

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
ARKADAŞLAR KENDİM SUAN EDİTLEMEKTE OLDUĞUM BUGSUZ BİR DATABASEM MEVCUT TAM EDİTİ BİTMEDİ YARIM AMA YİNEDE PAYLAŞMAKTAN GURUR DUYARIM İŞİNE YARAYACAK ARKADAŞLAR OLURSA İNDİRİP TEST EDEBİLİRLER

DATABASE LİNK:
CLİENT LİNK:

DİLERSENİZ BİR KAÇ FOTODA EKLEYEBİLİRİM UMARIM İŞİNİZİ GÖRÜR
NOT: FORUMA ÖZEL VE YAKINDA YABANCI FORUMLARDAN DERLEDİKLERİM BİLGİLERİDE PAYLAŞACAĞIM
Eline emeğine sağlık kardo güzel paylaşım teşekkürler

mamed

.
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
18
ARKADAŞLAR KENDİM SUAN EDİTLEMEKTE OLDUĞUM BUGSUZ BİR DATABASEM MEVCUT TAM EDİTİ BİTMEDİ YARIM AMA YİNEDE PAYLAŞMAKTAN GURUR DUYARIM İŞİNE YARAYACAK ARKADAŞLAR OLURSA İNDİRİP TEST EDEBİLİRLER

DATABASE LİNK:
CLİENT LİNK:

NOT: FORUMA ÖZEL VE YAKINDA YABANCI FORUMLARDAN DERLEDİKLERİM BİLGİLERİDE PAYLAŞACAĞIM
tnx for share

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

DATABASE LİNK:
CLİENT LİNK:

bunu arsiv e aldim kurayim dedim kurdum client te full versiyon indirin diyor hg sunuculara yonlendiriyor client

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba SQL' sürümünden nasıl server açabiliyoruz yardımcı olma şansınız varmı acaba ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.