Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
rebels reklam

Xena

.
Alınan Beğeni
1,166
Ödül Puanları
93
Daha önce aradığım konuydu eline sağlık

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Arabian Expansion

Öncelikle Selamın Aleyküm, Piyasada sorunsuz Arabian map bulamadığım için bir paket derledim ayrıca sizlerle paylaşmak istedim umarım bu dosyalar sizlerin işlerine yarayacaktır.

UYARI! : İşlemlere başlamadan önce mutlaka client ve database yedeğinizi almayı unutmayın!

NOT : Yükleme yaparken sırasıyla eklerseniz sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Tamamen sorunsuz şekilde tarafımca fixlenmiştir.

Paylaşım Adı:​
Arabian Expansion​
Paylaşım İçeriği:​
txt,Dosya​
Download:​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***​
VirüsTotal:​

Not2: ID'leri mutlaka kendinize göre ayarlamanız gerekmektedir aksi takdirde bildiğiniz üzere hata alırsınız. Dosyalar tamamen çalışır durumda bizzat kendi serverım için hazırladım. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ID'si Ayarlanması Gereken Tablolar;
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Dip Not: Map dosyalarının içinde Dungeon haritalarıda mevcut fakat bildiğiniz üzere bunların çalışması için Trigger tablolarında girdilerinizin olması gerekiyor eğer bu konudaysanız zaten Trigger'lar sizlerdede yoktur veya vardır bilemiyorum ama kendim sıfırdan Trigger'ları yazıp farklı bir konu başlığı altında paylaşım yapmayı düşünüyorum.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UYARI!

_RefObjCommon girdilerinde iki tane aynı girdi bulunuyor(ARABIA_DUNGEON_END,_START)girerken bunların girdilerinden birer tanesini 0 yapın!

-Eğer dungeonlara girdiğinizde client kapanıyorsa _RefEventZone tablosundaki girdilerin tamamını kopyalayıp media.pk2/server_dep/silkroad/textdata/eventzonedata.txt içerisine giriniz!

çok aramıştım bunu eline sağlık <3

hocam kolay gelsin herşey tamam spawn oluyor ama şöyle bi mesele var, reftactics içinde dwobjid leri tutturamadım. verdiğin txtlerde objcommanla uymuyor bunu tespit edebileceğim bi yöntem varmı yoksa deneme yanılma yoluyla bulabilirim atladığım nokta varsa affola tşkler :)

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
913
Ödül Puanları
93
çok aramıştım bunu eline sağlık <3

hocam kolay gelsin herşey tamam spawn oluyor ama şöyle bi mesele var, reftactics içinde dwobjid leri tutturamadım. verdiğin txtlerde objcommanla uymuyor bunu tespit edebileceğim bi yöntem varmı yoksa deneme yanılma yoluyla bulabilirim atladığım nokta varsa affola tşkler :)
valla onları sırf kolaylık olsun diye ekledikten hemen sonra idleri sıralı olması adına texte çektim ama hatırlamıyorum eksik birşey yapmış olabilirm.. eğer _RefTactics tablosunda ObjID'si _RefObjCommondakilerle uyuşmuyorsa maalesef biraz uğraştıcı olcak.. en iyisi _RefObjCommon idlerini azalandan yükselene doğru sıralı bi şekilde alıp _RefTactics te ObjID ye sırasına uygun ekle o şekilde dene eğer oyuna girdiğinde o mob olması gereken bir yerde değilse tek tek düzeltebilirsin en kolay yolu bu olcaktır yoksa sıfırdan yapman lazım :(

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bi an arabistana gittim geldim :D

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
18
Arabian Expansion

First of all, Assalamu Alaikum, I compiled a package because I could not find a problem-free Arabian map in the market and I wanted to share it with you. I hope these files will be useful to you.

WARNING! : Before starting the process, do not forget to backup your client and database!

NOTE : If you add them in order while installing, you can use them without any problems. It was fixed by me completely without any problems.

Share Name:​
Arabian Expansion​
Share Content:​
txt, file​
Download:​
*** Hidden text: cannot be quoted. ***​
VirusTotal:​

Note2: You must set the IDs according to your needs, otherwise, as you know, you will get an error. The files are fully functional and I prepared them for my own server. You can use it with peace of mind.

Tables whose ID needs to be set;
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Footnote: There are Dungeon maps in the map files, but as you know, you need to have entries in the Trigger tables for them to work. If you are on this subject, you do not have Triggers anyway, or I do not know if you have them, but I am thinking of writing Triggers from scratch and sharing them under a different topic.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------

WARNING!

There are two identical entries in the _RefObjCommon entries (ARABIA_DUNGEON_END,_START), when entering them, set one of their entries to 0!

-If the client closes when you enter the dungeons, copy all the entries in the _RefEventZone table and enter them into media.pk2/server_dep/silkroad/textdata/eventzonedata.txt!

thank you for sharing!

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.