Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
9 dg dahil olacak şekilde ayarlayamadım. Ya fazla bişey sildim ya da eksik sildim.

Ayrıca OptLevel i 7 ye cevirsem yeterli olacak mıdır ? @Spare

Kaç dgye kadar ve + kaç olsun kısımlarından bahsetmek için zaman ayırırsanız sevinirim.
Derleyip paylaşacağım 9 DG ‘yi. :)

+7 yeterli olacaktır. :)

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Auto Ekıpman Da SOrun Var Sanırım Dostum 15 lv Oluyorum ısınlanıyorum 14lv %99,99 a gerı cekıyor sonra yuksek lvl mob oldurdum 22 lvl oldu ama gelen ıtem yok herseyı eksıksız yaptım tskler

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Eklediğiniz adımları kontrol edin, yaptığınız işlemlerde hata vardır. Bu şekilde deneyerek kendim ekleyerek prosedürü paylaştım. :)

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,396
Ödül Puanları
113
Eklediğiniz adımları kontrol edin, yaptığınız işlemlerde hata vardır. Bu şekilde deneyerek kendim ekleyerek prosedürü paylaştım. :)
Ya Alah aşkına dünden beri edite başladım yapamadım herşeyi okuttum itemleri belirttiğin tabloya yapppıştırdım swyi komple yeniden başlattım hiçbir item değişmiyor :D GM charı olduğu için olabilirmi acaba? bi yardım eli uzat be aga

Ü

Üye silindi 1104

belirli bi level aralığı var misal
13 te değişir 23 te değişir gibi prosedürlerde sorun olabilirmi ?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,396
Ödül Puanları
113
belirli bi level aralığı var misal
13 te değişir 23 te değişir gibi prosedürlerde sorun olabilirmi ?
15lvlde ilki denedim gelmedi 25lwe kadar kasıp denedim değişmedi itemler. Prosedür de @item olarak girilmiş @Item yapmamız lazımmı?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,396
Ödül Puanları
113
Merhaba. Ben dediklerinizi harfiyen yaptım. Tablo açtım queryleri okuttum res attım olmadı. 15lwde ısınlandıgımda 14e çekti. Düzgün şekilde yaptıgıma eminim.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
@Spare , Ben bu sistemi tavsiye etmiyorum SQL i çok yoruyor bu sistem teleport ile ekipman sağlıyor. Bu da sqlin her bir çarın teleport etmesiyle sorgulaması demek. 500 kişinin aynı aynda teleport ettiğini düşünürseniz öyle bir lag oluşacak ki az playerli oyunlarda kullanılabilir ama çok kişi varsa oyunda çok büyük sıkıntı

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Başlangıç itemlerini full giyili olarak başlatmanız gerekiyor. Prosedürde bir sorun yok, tarafımca denenmiştir.

@twister78 , kesinlikle haklı olduğun bir konu, benim de tasvip etmediğim bir prosedür normal de.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.