Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Başlangıç itemlerini full giyili olarak başlatmanız gerekiyor. Prosedürde bir sorun yok, tarafımca denenmiştir.

@twister78 , kesinlikle haklı olduğun bir konu, benim de tasvip etmediğim bir prosedür normal de.
Yani prosedürdeki gibi sunlu +lı itemmi giydiricez başlangıcta? bide fb olması lazımmı?

Ü

Üye silindi 1104

başlangıçta full tüm seti yani
kafalık
kolluk
ayakkabı
zırh
altlık
ve tabiki yüzükler
ve tabiki silah
tam takılı olursa aynısı ile değiştircek
misal takı varsa takıyla kafalık varsa kafalıkla
eğer kafalık yoksa kafalığı es geçebilir ben bi arada bi oto ekipman kurduğumda öyle sorunla karşılaşmıştım bumuydu bilmiyorum ama bu farklı olabilir

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Teşekkür ederim tekrar deneyeceğim. Fakat es geçseydi başlangıcta verilen 3-4 parça ekipmanı çevirebilirdi denemek lazım.

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
Usta paylaşım için teşekür ederim ama bi sorun var okcu karakterlerinde sıkıntı oluyor (ARROW) shielde dönüşüyor item verme'meye başlıyor İlerleyen levellerde benim edindiğim bilgi bu iyi forumlar

ficken

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
i think trigger auto equpment will makes lags/bugs

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.