Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım VSRO | Christmas Fix

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
o sayı nedir kardeşim söyler misin?
13 yazarsan normale döner ama senin map pk ya atmıslarsa o süslemeleri deiştiremezsin gene görünür i sronun orjinal map pk2 sini kullan süslemeler kaybolur açmak içinde içindeki sayıyı deiştir başka bir işlem yapmana gerek yok saten korece yazıyor yanında içindeki dosyanon translateden çevir mesela yılbaşı süslemeleri 161 mi neydi öle bişeydi bro.

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
18
Christmas Christmas
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

tttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ty

Xena

.
Alınan Beğeni
1,162
Ödül Puanları
93
Bana bunun linki lazım isro data ve map kullanıyorum heryer yılbaşı ve cadılar bayramı doldu

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,906
Ödül Puanları
213
Linkini vereyim mega yada sağlam bir siteye upload edip konu açarsan faydalanan olabilir. @ByMnkn tarafından paylaşılan dosyalar sorunsuz.

Samar'da tek bi süs kalmıştı tek onu kaldıramamıştım. Şu an gitmiş.. Tekrar paylaşım için teşekkürler.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.