Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO | Clean Database [Fixli] NO-XTRAP Files

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Gönderdiğim query ile düz itemler full üzerinde başlar ama sadece 1 lv itemler. İstediğin tam olarak neydi onu tam anlamıyla bir açıklarsan gerekirse bir prosedür hazırlarım. :)

Ü

Üye silindi 92

Gönderdiğim query ile düz itemler full üzerinde başlar ama sadece 1 lv itemler. İstediğin tam olarak neydi onu tam anlamıyla bir açıklarsan gerekirse bir prosedür hazırlarım. :)
istediğim başlangıçta sun +12 itemler giyili olarak başlasın her builde özel çin avrupa bowcusu wizardi kendine göre giysin tüm giysileri yüzükleri falan

sonra birde oto ekipman istiyorum sorunsuz level atladıkça üzerimdekiler değişsin misal 8 lvl oldum ışınlanınca 8 lvl ful set sun +12 %100 fb olsun

16 oldum aynı şekilde 90 oldum aynı şekilde değişsin

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
istediğim başlangıçta sun +12 itemler giyili olarak başlasın her builde özel çin avrupa bowcusu wizardi kendine göre giysin tüm giysileri yüzükleri falan

sonra birde oto ekipman istiyorum sorunsuz level atladıkça üzerimdekiler değişsin misal 8 lvl oldum ışınlanınca 8 lvl ful set sun +12 %100 fb olsun

16 oldum aynı şekilde 90 oldum aynı şekilde değişsin
Prosedüre bakacağım. :)

Kawia

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
uzun zamandır inigilizce txt leri arıyordum kulanmak istedim ama txtleri cliente import ettiğimde gibi oluyor hiç bir yazı kalmıyor nedeni ne olabilir

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Clean vsro clientde oynama yapmadan pk2den ingilizceye çevirmek yerine bu sro_client.exe ‘yi yükleyin.

Kawia

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Benim amacım server_dep kısmındaki textleri ingilizce yapmak onun için dedim zaten clean cliente xtrapsız engliz sro_client atıyorum

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.