Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vSro Exp Bug

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhabalar arkadaşlar ufak bir bug buldum daha önce gözüme çarpmamıştı kullandıgım gameserver.exe evangelion bu gameserverin cfg leri fix srpatchlede üstüne fixledim exp ratesini felan greenbook vs ama yinede düzeltemedim başına gelen oldumu acaba petin expi karakterin expini geçiyor belki uniqe felan kesincede petin leveli karakterin levelinden üstün oluyor.Bi ara petlerde bug vardı çözmek için burdaki Relationshipleri silmiştim burayla alakalı olabilirmi acaba. ssssssssss.png 111.png 22.png

Ekli dosyalar

• asd.png
    asd.png
    150.7 KB · Görüntüleme: 15
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
pet 80 levelde kaliyor nedense 81 olmuyor ollydbg ile manuel fixlemeye calisicam bakalim duzelicekmi 3.png

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Pet leveli karakteri geçmez. 99.99 da kalır. Öyle olması gerek.
Exp geçme mantığına bakma.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
o neysede uniqe kesince pet karakterden daha üst level geçiyor ve 80de kalıyor 81 olmuyor daha once böyle bir sorun görmemiştim ilginç
db kısmında refobjcommon ce char kısmını tamamen sorunsuz yaptım 5 level wolfe göre duzenledim orda bi hata yok ollydbg ile pet level kısmını fixlemeye calısıyorum pet level cap expensionunu arastırıyorum

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
o neysede uniqe kesince pet karakterden daha üst level geçiyor ve 80de kalıyor 81 olmuyor daha once böyle bir sorun görmemiştim ilginç
db kısmında refobjcommon ce char kısmını tamamen sorunsuz yaptım 5 level wolfe göre duzenledim orda bi hata yok ollydbg ile pet level kısmını fixlemeye calısıyorum pet level cap expensionunu arastırıyorum
Exp değerlerine bak. Belkide çok yüksek.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
nedense roc degilde baska uniqe attim exp geldi rocda bi sikinti var galiba ama level atlama sorunu duzelmedi pet karakterin levelini geciyor 5 10 level birden atlarsa normal kasarken atlamiyor ama

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.