Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vsro guard önerisi

qwe123ib

.
.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
merhabalar ücretsiz sorun yaşatmıcak ama üzerinde oynayabilceğim kendime göre tasarlıyabilceğim bi guard öneriniz var mı ücretli olanlarda 2000TL fiyat çekilip üstüne %5 komisyon istendiği için bu yönteme başvurdum

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,901
Ödül Puanları
213
@EfsaneSro maxiguard ulaşamıyorum sorun orda dc yazamıyorum bıle adamlara F8 ulastım bana yazdıgı bu Merhaba, filter ücretimiz 2000₺/ay ve oyun gelirinden %5 şeklindedir
Oyun gelirinden %5 mi ? F8 fiyat konusunda tercih listemde olamazdı ama yine de sıcak bakardım. %5 istiyorlarsa ayıp etmişler.

muvhosttan satın almanı tavsiye ederim ben aldım sıkıntı yaşamadım.

Hakan muvhostla ilgili olarak,
Herhangi bir şekilde ulaşmaya çalıştığında cevap alabiliyor musun ?
Bağlantı Up ve Down hızları nedir ?
Bağlantı sorunları yaşadığın oldu mu hiç ?

thx in advance ;)

Oyla 0

qwe123ib

.
.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@DarkSlayer suan kullandıgım sunucu muvhost sorun yasamadım gece bıle mesaj attıgımda dırect donus yapıyorlar o konuda sıkıntım yok format olsun herhangı bı sorun olsun dırect ılgı ama fıyatları bırazcık tuzlu gıbı en kotu burdan devam edıcem test sunucusunu bıle muvhost aldım severek ama baska varsa dıe sorup bılgı almak ıstedım

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Oyun gelirinden %5 mi ? F8 fiyat konusunda tercih listemde olamazdı ama yine de sıcak bakardım. %5 istiyorlarsa ayıp etmişler.

Hakan muvhostla ilgili olarak,
Herhangi bir şekilde ulaşmaya çalıştığında cevap alabiliyor musun ?
Bağlantı Up ve Down hızları nedir ?
Net sorunları yaşadığın oldu mu hiç ?

thx in advance ;)
anlık olarak ticketlerime kısa sürede cevap verildi ama tabiki bilgili olarak kullandığımdan dolayı çok ticket açmadım genel olarak ilk kullanımımda
1 sunucu alıp 3 e böldürmüştüm
sunucular arası ping alışverişi yoktu yani sv açsam diğerine port açık bilgisi gitmiyordu onun için ticket açmıştım kısa sürede yanıt geldi

sonraki alımlarımda hiç öyle bir sıkıntım olmadı rahatça kullandım kasma sorunum yoktu zaten güzel sunucuları benim işimi görüyor

sv açacaklar için önerim sv açacaksanız eğer

sunucu ip başka
panel ip başka aldırın

gidip sunucu ip

192.168.8.1 misal

panel ip 192.168.8.0 yaptırtmayın

31.55.88.77 olsun misal panel

oyunda 185.477.66.44 gibisinden veya tam tersi diğer panle firmalarını bilmiyorum kendileri sağlıyorlarmış sanırsam senelik satan firmalar var numego gibi sanırsam hiç kullanmadım onları kullanmak iyidir bence tek oyun sunucusu alırsın ek panel sunucusu almamış olursun

Oyla 0

qwe123ib

.
.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
@EfsaneSro panel başka makinede olduğunda sunucuya bağlamak için hangi portları açmamız gerekiyor bu konu hakkında bı vıdeo var mı yada bılıyorsan yardımcı olabılır mısın

Oyla 0

qwe123ib

.
.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
@tombalaci_46 aldım tesekkurler ama kurulumu yapamadım SQL girişini açtım Firewall ızınlerı verdım ama gene gırıs başarısız diyor beceremedım heralde

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Muhtemelen SQL express kullanıyorsun. Default sql portu farklı dynamic port kullanıyor. Onu static yapıp 1433 yap o şekilde dene.

Oyla 0

qwe123ib

.
.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Oyla 0
F

ferhat1

Bunun nesi pahalı ki bence ucuz ? maxiguard kullanmanı tavsiye ederim .

3 GÜNLÜK
20 Kullanıcı
Ücretsiz​
1 AYLIK​
3 AYLIK​
20 Kullanıcı
-​
50 TL​
140 TL​
500 Kullanıcı
-​
350 TL​
900 TL​
750 Kullanıcı
-​
500 TL​
1200 TL​
1500 Kullanıcı
-​
800 TL​
2000 TL​
Sınırsız
-​
1200 TL​
3000 TL​
Home PC'ye Kurulum Yapıyor Musunuz ? 20 Kullanıcı İçin ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.