Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Dorth

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Bu konu gibi pek çok konuda sadece yöneticilerin görüntüleme izninin olduğunu görüyorum. Burası kişisel paylaşım alanı mı yoksa bilgi alışverişinin yapılabildiği bir forum mu?
Her Yerde Var zaten aynısı bir çok yerde gördüğün ile aynı :)

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Her yerde aynısı yok var ise buradan kopyalanmıştır. Konularımı sadece yönetici, moderatör, ücretli üyelik sahipleri ve legend üyeler görebilir. Foruma uzun süre boyunca katkı sunan üyelerle de içeriği paylaşmaktayım.

kox2030

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Thx

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,758
Ödül Puanları
213
Üyeler yararlansa iyi olur :)
Bu gibi birkaç konu mevcut.
Değerli vaktinizden ayırarak konudaki kısıtlamaların mesaj, kayıtlı gün ve cevap kısıtlandırılmalarına çevrilmesini rica ederim.
@Spare

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
teşekkürler
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

query görünmüyor bende içeriğini merak ettim random şeklinde mi yapılmış yoksa tabloya codename128 girilip boş satır eklenip ORDER BY NEWID() şeklinde mi yapılmış veya daha farklı bir şekilde mi @Yuppi

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Teşekkürler.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.